Топ-5 помилок виконання пресу від Аніти Луценко

Топ-5 помилок виконання пресу від Аніти Луценко - 1 - изображениеНу, хто з нас не мріє про бажані кубики преса на своєму животі. Напевно, кожен! Ми готові днями та ночами проводити час у залі або робити вправи вдома, щоб вже найближчим часом побачити ці довгоочікувані кубики. Але більшість з нас мають великі помилки в тому, як качати прес. Рік за роком ми робимо помилки, через які марнуємо час і не бачимо результати. Щоб нарешті насолоджуватися своїми “кубиками” на животі, важливо знати про те, як не потрібно робити. Топ-5 помилок на виконання пресу від Аніти Луценко.

Забуваєте про дихання

А саме про роботу діафрагми. Щоб м’язи працювали на повну силу, їм потрібен кисень. Якщо ж цього не буде, відбудеться перегрівання організму, підніметься тиск, збільшиться навантаження на серце, і ви швидше утомитесь. Тому необхідно робити вдих під час розслаблення, а видих – під час найбільшого напруження, тобто на підйомі.

Топ-5 помилок виконання пресу від Аніти Луценко - 2 - изображение

вправи на прес

Нерегулярність

Через болючі відчуття ми відмовляємося робити вправи на прес. А так робити не варто. Щойно ви знову починаєте тренуватися, посилюється кровообіг, і з м’язів видаляються пошкоджені клітини. Це прискорює процес їхнього відновлення та зростання. Тому якщо ви хочете мати плаский живіт, то качайте прес регулярно, не менше 3 разів на тиждень, а краще – щодня.

Одноманітність

Одні лише вправи на прес можуть навіть призвести до проблем зі спиною. У такому разі важливо чергувати вправи. Наприклад, на прес із вправами на ноги, сідниці, руки й так далі. І при цьому обов’язково зміцнюйте спину.

Топ-5 помилок виконання пресу від Аніти Луценко - 3 - изображение

вправи на прес

Більше-краще

Не варто робити 100 разів повторень на прес. Головне у вправі на прес це відчувати печіння. Тому Аніта Луценко за якість, а не за кількість. На її думку, краще зробити 10 разів якісно зі печінням, ніж 50 разів на порожню.

Неправильний розподіл навантаження

Виконуючи вправи на прес, люди часто залучають інші м’язи. Цього не варто робити! Якщо перестаратися, то можна серйозно пошкодити шийні хребці та отримати розтягнення шийних м’язів. У роботі з пресом має працювати виключно сам прес. Інакше якщо ви перестараєтесь, то можна серйозно пошкодити шийні хребці й отримати розтягнення шийних м’язів.

Під час виконання вправи краще не випинати живіт. Втягуючи його, ви в кілька разів підсилюєте ефект управи. А ще щоб м’язи преса запрацювали, має відбутися одночасне підняття плеча і коліна.


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: pexels


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top