Наталя Островська вперше заговорила про другу дитину

Наталя Островська вперше заговорила про другу дитину - 1 - изображение

Наталя Островська в ексклюзивному інтерв’ю розповіла про перші місяці материнства, про нові виклики, стосунки з чоловіком, про те, як зараз поєднує роботу та догляд за дитиною.

Наталя Островська вже через два місяці після народження дитини повернулась у прямі ефіри марафону «Єдині новини». Як поєднує роботу телеведучої та материнство, Наталя відверто розповіла про новий досвід:

«Між розмовними студіями тепер я обовʼязково маю виділити час, аби зцідити молоко, інакше може бути погане самопочуття. Морозильна камера на каналі вже заповнена молоком для Аґати. Робота мені допомагає емоційно наповнитись і піклуватись про дитину з ще більшою любовʼю. Материнство – надскладна робота, іноді матусям потрібно змінювати обстановку і спілкуватись з людьми, телебачення – ідеальний варіант для цього».

За вагітність Наталя набрала зайві кілограми, але не поспішає сідати на дієти, адже головне зараз, це гарне самопочуття. Від цього залежить і лактація, адже маленька Аґата на грудному вигодовуванні:

«За вагітність я набрала 22 кілограми, 12 швидко пішли — за кілька тижнів, а от над іншими доводиться працювати. Я стежу за харчуванням, роблю лайтові тренування і вже бачу, що вага потроху зменшується. Потрібно дати собі час. Днями чомусь сумно стало, коли подивилась у дзеркало, думаю: «Де мій прес?», а потім дивлюсь на Аґату і кажу: «Так ось він — такий прекрасний».

На питання, чи бачить телеведуча себе у майбутньому мамою кількох дітей, Островська відповіла:

«У момент перейм я казала лікарям, що більше ніколи не хочу мати дітей. Тоді медсестра сказала: «Поговоримо з вами ввечері після пологів». І що ви думаєте? Вже ввечері я відповіла, що могла б народити ще. Не знаю, як це працює. Потрібно народжувати більше українців, але моя черга — через три-пʼять років. Поки передаю естафету іншим україночкам! Я хочу в родині Островських дівчинку і хлопчика, але наразі потрібно виростити Аґату і дарувати їй якомога більше тепла й батьківської любові».


Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top