“Супербабуся-2”: чому не варто занадто контролювати дитину

Супербабуся

На СТБ продовжують виходити прем’єрні випуски реаліті «Супербабуся»-2. В ефірі ведучий проєкту, Дмитро Карпачов, ділиться цінними порадами та лайфхаками про виховання дітей. Так, Дмитро розповів, чим небезпечний постійний контроль дитини.

Одна з учасниць нового сезону реаліті «Супербабуся»-2 розповіла, що завжди уважно слідкує за режимом дня онуки, виконанням обов’язків по дому, навчанням тощо. Такий контроль щодо  малечі розкритикували інші бабусі. Свою думку з цього приводу висловив і ведучий проєкту, Дмитро Карпачов.

«Діти, які піддаються постійному тиску та контролю, згодом за свою основну стратегію поведінки обирають одну із двох видів реакцій. Або піддаються та назавжди забувають про свою особисту думку та бажання, і, зрештою, знаходять собі в оточення людину, яка буде ними керувати, в іншому випадку – це бунт та супротив, погані компанії, провокаційні вчинки, часто навіть кримінального характеру. В обох випадках дитина діє не виходячи з реальних умов, а озираючись на вас та вашу реакцію. Щасливу дитину таким методом виховання зростити не можна.

Ще мені цікаво, чому для самої Ірини так важливий контроль, особливо, у питаннях виховання дітей. Часто за бажанням все контролювати стоїть травматична ситуація, коли в житті людини сталась трагедія, до якої вона не була готова», – пояснив ведучий.


Фото: прес-служба СТБ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top