Анастасія Коротка: скільки коштують пологи в Америці

Анастасія Коротка: скільки коштують пологи в Америці - 1 - изображение

На YouTube каналі журналістки Раміни Есхакзай “RAMINA” вийшов новий випуск спільного інтерв’ю з ведучим Андрієм Бєдняковим та його дружиною, акторкою Анастасією Короткою. 

Анастасія Коротка розповіла про своє життя у США

Змінилися місця для відпочинку, зараз ми приїжджаємо до дому, як у готель, з насолодою. Як кайфую від своєї підлоги, від усього як влаштовано вдома. В Америці немає такої якості речей, вікон, покриття підлоги, кухні. У інстаграмі зовні все виглядає красиво, але якщо порівняти з українськими квартирами – це небо і земля. Успіх Лос-Анджелесу 70% сонце, воно засліплює ту всю неякісну фігню, ремонти. Вони не будують кам’яні будинки, а дерев’яні, де зверху роблять маленьким кам’яний шар. Тому що, якщо землетрус, воно засиплеться і людину не дістати.

Анастасія Коротка розповіла, як зустріла повномасштабне вторгнення

Я комфортно почуваюся у дискомфортних ситуаціях. До війни я казала: “Андрюша, продумаймо план, куди у разі війни діватися?”. Ми все відчуваємо, просто ми не зізнаємося собі. Всі жінки відьми. Андрій був за кордоном, коли почалася війна. Можна було б панікувати, кудись бігти. Але паніка ніколи не допоможе, вона допоможе лише померти. Коли холодним мозком думаєш, є шанс відчути інтуїцію. Ми взагалі не знали, що відбувається у Маріуполі. Там була сестра Андрія з чоловіком, мама.

Дружина Бєднякова розповіла, як закохалася у нього

Мені подобалося, що він сильний, впевнений, повелася на красу. Він поїхав з моєю подружкою у якесь турне, і вона зняла його на камеру, ще до того, як я з ним познайомилася. На цьому відео він пародіював різних президентів. І мені подруга це показала, я подумала: “який випіндрьожник, але симпатичний”.

Анастасія Коротка розповіла, як народжувала в Америці

Друзі були з дочкою Ксенією, наступного дня я приїхала до дому з другою дитиною. Все зайняло один день, в Америці ніхто не тримає в лікарні. Андрій не був присутній обидва рази, мені не потрібно, щоб мені гладили ручку, мене це відволікає. Мені не треба, щоб він був у палаті, йому здається, теж. Є лікарі, медсестри, все було добре. Я народила сина дешевше, ніж моя подруга в Україні. Я заплатила 500 баксів за свої пологи. Мені порадили взяти страхову за 360 доларів на місяць.

Анастасія Коротка розповіла про заробітки чоловіка

Він завжди заробляв у 100 мільйонів разів більше за мене. Мені на “Решках”, “Великих різницях”, якби не Андрій, таку зарплатню не платили б. Він мені казав: “Вони платять за тебе”, і це дуже правильно. Я йому говорю: “Дякую, що ти мені казав, що кожна людина гідна кращого”. Він такий чоловік, який повинен постійно заробляти, забезпечувати свою родину, щоб всі були ситі. Його закон життя, щоб рідні були у безпеці й здорові. Був один місяць, коли він заробив менше ніж я, і він про це сказав в якомусь інтерв’ю. Але він завжди заробляв більше за мене і так й далі буде. Він лідер нашої родини й попереду завжди.


Фото: особистих архів Анастасії Короткої


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top