Nova Post в Угорщині: вартість доставки

Nova Post

Це вже десята європейська країна, де запрацювала Nova Post. 

«Відділення Nova Post в Будапешті – унікальне, бо тут можна не тільки отримати послуги зі швидкої доставки. Це одночасно і коворкінг для української спільноти. Це місце, де українці та українські підприємці можуть зустрічатися, працювати, обмінюватися ідеями, вивчати мову, відвідувати кваліфікаційні курси, тренінги та лекції», – розповів Вячеслав Климов, співвласник Нової пошти.

Nova Post

Перше відділення працює у Будапешті за адресою 1066, Teréz. körút 8. У ньому клієнти можуть отримувати та відправляти в Україну документи, посилки та вантажі до 100 кг. Відділення працює кожного дня. Термін доставки з Угорщини в Україну – від 5 днів. 

Nova Post

Почесним гостем на відкритті став Тимчасовий повірений у справах України в Угорщині, Іштван Балог. Він першим відправив в Україну вітальну листівку. 

«Відкриття Nova Post на ринку Угорщини – це важливий момент у налагодженні співпраці між нашими країнами. У цей складний для України час вихід сильних та динамічних вітчизняних компаній на міжнародні ринки свідчить про адаптивність, стійкість та незламність українського бізнесу, а також приносить користь споживачам за межами власних кордонів. Наша спільна мета – підтримувати такі ініціативи та будувати нові мости для економічного зростання та партнерства. Нехай Nova Post усім нам нагадує, що мрії та невтомність завжди ведуть до великих досягнень та перемог», – зазначив І.Балог.

нова пошта
Вартість доставки з Угорщини в Україну складає:
  • Документи – 6000 форинтів 
  • Посилки до 2 кг – 7000 форинтів
  • Посилки до 10 кг – 9000 форинтів
  • Посилки до 30 кг – 15000 форинтів
  • Вантажі від 30 до 100 кг – 550 форинтів за кожен кілограм

Кур’єри Nova Post доставляють та забирають посилки в межах Будапешту, а компанія Express One стала партнером Nova Post з доставки по всій Угорщині, допомагаючи доставляти посилки в будь-яку точку країни (на адресу або пункту видачі), а також забирати посилки з адреси клієнта для доставки одержувачу в Україні. 

нова пошта

Викликати кур’єра можна через сайт NovaPost.com або через мобільний додаток Nova Post (доступний в Google Play і AppStore). Доставка або забір відправлення кур’єром із адреси – сплачується додатково +1000 форинтів для відправлень до 30 кг або +3000 форинтів за кожні 100 кг.

За допомогою мобільного додатку клієнти можуть створити накладну та оплатити доставку, викликати кур’єра, знайти найближче відділення та відстежувати місцезнаходження посилки онлайн. Мобільний додаток Nova Post також доступний угорською мовою.

нова пошта

“Будь-хто може викликати кур’єра на свою адресу, додому або в офіс через сайт або мобільний додаток. Кур’єр приїде і забере вашу посилку там, де вам зручно. Найголовніше, щоб вона вже була запакована”, – розповідає Маріанна Пайда, CEO компанії в Угорщині.

нова пошта

Нагадаємо, що Nova Post вже відкрила власні представництва у  Польщі,  Латвії, Естонії, Литві, Чехії, Румунії, Німеччині, Словаччині, Молдові,  а відсьогодні і в Угорщині. Наступні на черзі – Італія та Франція.

Детальніше за посиланням


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top