Ексклюзивні покази мультфільмів від Disney: анонси в кінотеатрах

Disney

Цього року студія Disney святкує своє 100-річчя. На честь цієї події відбудуться ексклюзивні покази трьох стрічок у кінотеатрах України. У межах проєкту «Disney 100» уже цього жовтня на великих екранах знову зʼявляться мультфільми «Ваяна» (7-8 жовтня), «Зоотрополіс» (14-15 жовтня) та «Крижане серце» (28-29 жовтня).

«Ваяна»

Історія розповідає про відважну дівчину, яка вирушає у далеку морську подорож, щоб врятувати свій народ. Ваяна зустрічає колись могутнього напів бога Мауї, який стає її наставником. Попереду на героїв чекає насичена пригодами подорож відкритим океаном, де вони зіштовхуються з величезними монстрами та іншими труднощами. Ваяна прагне виконати давню місію своїх предків і знайти те, чого завжди прагнула – справжню себе. 

«Зоотрополіс»

Сучасний мегаполіс Зоотрополіс – місто, не схоже на інші. Місто, де разом живуть тварини з різних середовищ. Місто, де незалежно від того, ким ти є, від найбільшого слона до найменшої землерийки, можеш бути ким завгодно. Але коли до Зоотрополіса прибуває офіцер-новачок Джуді Гопс, вона з’ясовує, що бути першим кроликом у поліції, де служать великі і сильні тварини, не так вже й легко. Прийнявши рішення показати себе, вона хапається за можливість розкрити складну справу, навіть якщо це означає співпрацю з лисом-шахраєм Ніком Крутихвостом. 

«Крижане серце»

Безстрашна оптимістка Анна вирушає в мандрівку разом із суворим альпіністом Крістофом та його вірним оленем Свеном. Разом вони шукають сестру Анни – Ельзу. Її крижана сила замкнула королівство Арендель у вічній зимі. В умовах, схожих на Еверест, зустрівши містичних тролів та кумедного сніговика на ім’я Олаф, Анна та Крістофф борються зі стихією, намагаючись врятувати королівство.

В українських кінотеатрах повторний прокат мультфільмів «Ваяна», «Зоотрополіс» та «Крижане серце» від Disney стартує з 7 жовтня. 


Фото: прес-служби


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top