Superhumans center: Єгор Гордєєв представив український проєкт

Superhumans center: Єгор Гордєєв представив український проєкт - 1 - изображение

Щороку Білл Клінтон та Гілларі Клінтон збирають топових політиків, бізнесменів, громадських діячів, благодійників з усього світу на Clinton Global Initiative. Цьогоріч на головній сцені форуму обговорювали тему українського відновлення. Ведучий «Сніданку з 1+1» та амбасадор Superhumans center Єгор Гордєєв разом із командою суперлюдей у прямому включенні Львів – Нью-Йорк показав, як зараз працює сучасний центр реабілітації для дорослих та дітей, постраждалих від війни.

Для глядачів «Сніданку з 1+1», що виходить щоранку з 7:00 до 9:30 на «1+1 Україна», Єгор Гордєєв розповів про сам форум, підтримку Гілларі Клінтон та досягнення проєкту Superhumans center.

«Коли люди збираються разом і роблять справжні нові – круті та дієві екосистеми для допомоги іншим, то ще більше віриш у світле майбутнє. Про це на форумі й казала Гілларі Клінтон, яка бачила і чула наших супергероїв – як вони живуть, адаптуються, про що запитують, і чого хочуть. У фіналі форуму ми змогли бути завдяки нашому надсучасному фізіотерапевтичному кабінету, де суперлюди вчаться наново ходити, рухати руками. Ми не просто говорили про зміни, а створили їх, зробили дієву історію. За час існування центру виготовлено вже 191 протез та виписано 114 пацієнтів, які пройшли фізіотерапевтичну і психологічну програми адаптації», – розповідає Єгор Гордєєв. 

Також Єгор в ранковому ефірі поспілкувався з Русланою Данілкіною (Незламна Руся), яка надихає інших своєю силою волі. Дівчина у 18 років пішла на фронт, в результаті чого втратила ногу, але не втратила надію. Після протезування й адаптації – Руся почала працювати в Superhumans, допомагаючи постраждалим від війни. Дівчина розповіла, що більшість людей, які потрапляють у центр реабілітації дуже вмотивовані й готові працювати. Жага до відновлення – це і є запорука успіху.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top