LALLIER SS24: Юліана Дементьєва стала обличчям нової колекції

Юліана Дементьєва

Юліана Дементьєва

Сьогодні ностальгія за ранніми 90-ми гостра як ніколи. Дизайнер бренду LALLIER Юлія Франц у новому сезоні шукає натхнення у образах легендарних супермоделей та обкладинках культового глянцю, які увійшли в історію моди.

Блиск в очах, блиск на одязі – героїню LALLIER неможливо забути чи не помітити. Жіночність, тендітність і ніжність образів, які дизайнерка завжди вміє вдало поєднати з ефектністю та деякою помпезністю, цього сезону вилилась у справжній ажурний дует кружева зі стразами.

Обличчям нового сезону стала наша зірка – українська топ-модель Юліана Дементьєва, яка підкорила подіуми Парижу та Мілану, співпрацювала з Givenchy, знімалася для Vogue, Elle, Harper’s Bazaar.

Нова лінійка SS24 переосмислює базові елементи – і перетворює їх на незабутні вечірні образи, звісно із акцентними деталями: кроше топи і шорти дизайнерка ховає за напівпрозорим кружевом, а болеро і брюки крупної в’язки прикрашає блиском страз. Окрім цього Юлія Франц використовує сталі прийоми бренду, які вже становлять ДНК LALLIER. Привабливе міні, пайєтки, оголені частини тіла, блискучі і напівпрозорі тканини.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top