Осіння колекція diadia: базовий гардероб

diadia

Після літа та відпочинку в горах розпочинається нова глава в історії diadia — осінь. У будь-якому куточку нашої країни ця пора потребує теплого трикотажу, верхнього одягу, що буде готовий до дощів і вітру, та костюмів для міських буднів. Усе це й не тільки — в осінній колекції diadia.   

diadia

Зустрічати новий сезон бренд з українським серцем і закарпатською душею пропонує в затишних сукнях та спідницях різної довжини, та доповнити базовий гардероб трикотажем. З верхнього одягу в осінній колекції можна знайти тренчі в декількох відтінках та стьобані оверсайз куртки. Класичні костюми трійки можна носити повним комплектом або комбінувати жилетки, жакети й штани з іншими речами. 

diadia

Колірна палітра по-осінньому стримана — глибокий коричневий, білий, сірий, молочний і чорний доповнені ніжними квітковими та клітчастими принтами, блідо-рожевими та блакитними відтінками.

бренд з українським серцем

Засновники diadia Діана Сидунчак і Влад Волос живуть та працюють на рідному Закарпатті, одному з наймальовничіших куточків країни. Їхня мета — просувати українське та знайомити з культурою, природою та історією рідного краю. До Дня незалежності вони випустили символічну колаборацію «Сміливим допомагає доля» з брендом Willna.

бренд з українським серцем

Придбати речі з осінньої колекції можна в Instagram бренду та на сайті.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top