iPhone 15: інновації нової лінійки смартфонів від Apple

iPhone 15

Цього року компанія Apple вразила своїх шанувальників обновленням лише двох продуктів – Apple Watch та iPhone 15. 

Базова модель доступна в п’яти кольорах: рожевому, жовтому, голубому, зеленому і чорному. Задня поверхня корпусу має матове покриття, виготовлене за новою технологією, про що повідомили в Apple. Усередині смартфону працює чіп A16 Bionic, такий самий, як у минулорічному iPhone 14 Pro.

Основна камера була покращена – тепер вона має 48 Мп і оновлені сенсори, які дозволять знімати високоякісні фотографії при поганому освітленні, а також створювати більш живі портретні знімки. Крім того, смартфон дозволяє змінювати фокус на об’єктах після зйомки фотографії.

iPhone 15 став першим телефоном від компанії з роз’ємом USB-C (до цього у смартфонів був унікальний роз’єм Lightning). Тепер ви зможете заряджати ваш iPhone та корпуси навушників Airpods через USB-C. З цієї нагоди компанія випустила у продаж міні-перехідник з Lightning, ціна якого становить від 19 до 29 доларів в залежності від довжини кабеля.

Нововведення в iPhone 15 Pro та Pro Max:
  1. Титановий корпус, який робить смартфон найлегшим серед усіх в лінійці.
  2. Зокруглені краї корпусу, аналогічні базовій версії.
  3. Тонші рамки дисплея – їх зменшили з 2,2 мм до 1,5 мм. Це дозволило зробити iPhone Pro Max компактнішим і легшим, а iPhone 15 Pro отримав більший екран при збереженні тих самих розмірів.
  4. Замість перемикача беззвучного режиму введено налаштовувану кнопку, схожу на ту, що в Apple Watch Ultra.
  5. Зум-камеру замінили “перископом” з п’ятикратним оптичним збільшенням, але це доступно лише в більшому iPhone Pro Max, маленькому для неї не вистачить місця. Зараз iPhone можуть збільшувати зображення лише в 3,5 рази без втрати якості.
  6. Роз’єм також замінено на універсальний USB-C, як і в базовій моделі. Він підтримує швидше заряджання з потужністю 35 Вт і швидкий обмін даними USB 3.2 – тепер передавати високоякісні фотографії та відео на комп’ютер можна буде в 5-10 разів швидше.

Нові моделі будуть доступні для придбання з 22 вересня.


Фото: Pexel

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top