Андре Тан навчить дітей правилам дорожнього руху

Андре Тан

Андре Тан представив нову колекцію рюкзаків для дітей та підлітків спільно із українським брендом YES, що спеціалізується на сумках, аксесуарах та креативних канцтоварах. Свіжа лінійка перевертає уявлення про те, якими мають бути шкільні ранці. За версією Андре Тана, рюкзаки, з якими дітлахи ходять у школу, повинні бути не тільки стильними та особливими, такими, що привертають увагу, а ще й функціональними та корисними.

Нова колекція гіпермодних та яскравих рюкзаків тематично складається з трьох частин. Перша створена під натхненням від епопеї «Зоряні війни», яку Андре Тан називає найголовнішими фільмами свого дитинства.

Андре Тан

«Коли я був маленьким, це кіно спонукало мене мріяти, неабияк розвивало фантазію — ключову навичку, яка допомагала змінювати реальність, а потім стала у нагоді, коли я вступив на дизайнерську стежину. Чубакка — один з найулюбленіших персонажів «Зоряних війн» серед дітей, тому ми вирішили додати його пухнастий силует як декоративний елемент. А відбиток долоні на кожному з рюзаків — це такий символ дверей знань, що відкриваються наймолодшим українцям, коли вони приходять до школи», — розповідає дизайнер.

Друга частина колекції присвячена планеті Марс. Андре Тан:

«Марс — це абсолютно моя планета, і я впевнений, що вона буде першою, яку колонізує людство. А точніше, це вже буде справа рук наших дітей та дітей їхніх дітей».

Andre TAN x YES (8)

За допомогою третьої частини нової лінійки дизайнер планує заохочувати малечу до вивчення правил дорожнього руху та убезпечити їхне перебування на дорогах в цілому. Кожен з таких рюкзаків оснащений світловідбиваючими елементами, яка робить маленького школяра видимим для автомобілістів. По QR-коду, що міститься на рюкзаку, можна вивчати правила дорожнього руху.

«Супербезпечні портфелі, я і з задоволенням подарую такий власній доньці. Дітей обов’язково треба вчити дорожнім правилам, тому ми намагались зробити вивчення цих правил більш адаптивним, сучасним і доступним».

Andre TAN x YES (8)

Бренд YES: «Ми надзвичайно задоволені співпрацею з Андре Таном, він дуже добре розуміється на дитячих трендах. Це вже друга наша колаборація, але саме ця колекція була довгоочікуваною. Ми готували її випуск ще в минулому році, але дати довелось зкоригувати через повномасштабне вторгення. Сьогодні ми розуміємо, що життя має продовжуватись всупереч планам окупантів, а наші діти — наше майбутнє — попри все мають здобувати освіту. І ми їм в цьому будемо допомагати всіми силами!».


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top