Quiet luxury: стримані силуети Marsego

Quiet luxury

Надихнувшись естетикою Quiet luxury, Marsego відійшов від звичних вечірніх та коктейльних образів і представив спортивну колекцію. Стиль «тиха розкіш» народився з ностальгії, але вдало поєднується з сучасними тенденціями. Головні характеристики — ніякої надмірності, лише стримані силуети, висока якість, приглушені відтінки та комфорт.

Quiet luxury

Теніс та гольф, найбільш елегантні та вишукані види спорту, завжди асоціювалися з розкішним стилем життя та здавна приваблювали королівські родини й заможну молодь. Тому «Quiet luxury» і спорт знайшли втілення в новій колекції Marsego. Те, що раніше було виключно одягом для занять на корті чи в залі, тепер перетворилося на уніформу для будь-яких випадків життя. 

Quiet luxury

Мініспідниці Marsego А-силуету з натурального матеріалу доповнені кишенями та нагадують форму тенісисток, а завершує образ ретро бомбер в тон. До колекції також увійшли спортивні костюми у яскравому рожевому кольорі та пастельних відтінках.

марсего

Базові майки в рубчик бренд випустив у декількох форматах — класичні та вкорочені.

марсего

Хоч колекція відрізняється від попередніх коктейльних та вечірніх, дизайнерка Марина Морозова дотримується улюбленої кольорової гами: білі та бежеві відтінки розбавляють рожевий і блакитний.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top