Голос особистого бренду: майстер-клас Юлії Крауз

Голос

Все більше експертів, професіоналів та підприємців звертають увагу на побудову свого особистого бренду. Вони працюють над іміджем, кваліфікацією та способами комунікації, але дуже часто забувають про те, що голос та мовлення можуть вирішити багато. Якщо ви вміло та впевнено говорите, то це може зробити вас справжнім авторитетом. Проте, якщо ваш голос звучить мляво та невпевнено, це може позначитися на вашій репутації.

бізнес-вечеря від Lady Boss Club

бізнес-вечеря від Lady Boss Club

На відкритій зустрічі в форматі бізнес-вечері від Lady Boss Club, що відбулася 8 серпня о 18:00, учасниці мали унікальну можливість взяти участь в майстер-класі Юлії Крауз на тему “ГОЛОС ОСОБИСТОГО БРЕНДУ” Юлія  – журналіст, телерадіоведуча та тренер з голосу, дикції та публічних виступів.

бізнес-вечеря від Lady Boss Club

За 15 років досвіду роботи в медіа, Юлія Крауз накопичила багато цінних знань про те, як здійснювати вплив за допомогою голосу та мовлення.

бізнес-вечеря від Lady Boss Club

На майстер-класі Юлія поділилася своїми знаннями та практичними порадами, які можуть значно покращити якість комунікації кожної учасниці:

  • Як звучати та говорити так, щоб вас слухали “відкривши рота”: Юлія поділилася методиками, які допоможуть говорити впевнено та привабливо.
  • Підвищення статусу та цінності через мовлення та комунікацію: Вона розкрила секрети того, як зробити голос більш глибоким та красивим, а дикцію – чіткою та виразною.
  • Як збільшити словниковий запас і позбутися слів паразитів

Голос


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top