Флористичні принти та вечірні сукні: бренд Marsego

Флористичні принти та вечірні сукні: бренд Marsego - 1 - изображение

Сукні, незмінний елемент літнього гардероба, стали головними в колекції бренду Marsego. Змінюються фасони, стилі та приводи, куди їх можна одягнути, але від сезону в сезон сукні — беззаперечний фаворит для літньої спеки. 

Marsego

Marsego створює базові, вечірні, коктейльні та класичні образи, тому адепти будь-якого стилю створять гардероб мрії. Характерні для попередніх колекцій вирізи та рюші трансформувалися та знайшли втілення практично у всіх речах.

коллекція

Цього літа бренд пропонує звернути увагу на яскраві квіткові принти, однотонні моделі, вечірні та повсякденні. Можна обрати одну сукню та адаптувати її під будь-який привід чи додати в життя різноманітних барв — яскраво-жовтих, рожевих, зелених, блакитних. Костюми, що складаються з топу, шортів та сорочки, дизайнерка бренду Марина Морозова рекомендує носити у вигляді тріо або окремо, комбінуючи з іншими стилями.

коллекція

«Кожна річ у літній колекції самодостатня та яскрава, навіть надмірна кількість аксесуарів не потрібна, щоб довершити образ. Ми додали нових відтінків, але залишили й класичні чорний та білий, поекспериментували з вирізами та градусом звабливості», — ділиться Марина.

коллекція

Придбати речі з колекції можна в Instagram бренду, в магазинах у Києві чи Рівному.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top