Формула новорічного аутфіту: рекомендації стилістів  

Формула новорічного аутфіту: рекомендації стилістів  

Формула новорічного аутфіту: рекомендації стилістів  

До Нового року залишилися лічені дні, тож вже пора подумати про святковий аутфіт. Але враховуючи сьогодення, пропонуємо вам обирати функціональній одяг, щоб була можливість інтегрувати його в гардероб і носити після сімейних зібрань чи вечірок.

Випускниці Академії стилю та дизайну Андре Тан Юлія Головко та Катерина Васильєва зібрали для вас гарні образи, які допоможуть підготуватися до свята.

Пайєтки в тренді

Яскравий новорічний образ, який зробить вас зіркою вечора. Насичені кольори та гра фактур підкреслить вашу індивідуальність і характер. Кожну річ з образу можна вписати у ваші повсякденні та інші святкові аутфіти на будь-який випадок. Речі не будуть довго та нудно лежати у шафі після новорічних вечірок.

новорічний образ

Образ створила стиліст-іміджмейкер Юлія Головко

Акцентні аксесуари

Цей універсальний образ буде вдалим як для святкування у родинному колі, так і для гучної компанії. Трендові блискучі брюки чудово поєднуються з об’ємним светром з кашеміру та молочними балетками. А акцентні аксесуари додають до затишного образу більше жіночності.

новорічний образ

Образ створила стиліст-іміджмейкер Катерина Васильєва

 

«Кожна річ представлена в зібраних дівчатами образах може використовуватись окремо, як для святкових та повсякденних виходів. Яскравими акцентними речами можна прикрасити будь-який ансамбль. Використовуйте рекомендації для своїх незабутніх аутфітів», – викладач академії Кристина Алексійчук.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top