«Дорослі дівчата» зібрали чверть мільйона гривень

«Дорослі дівчата» зібрали чверть мільйона гривень - 1 - изображение

Завдяки зверненню Олі Полякової, глядачі шоу «Дорослі дівчата» перерахували чверть мільйона гривень на допомогу дітям проєкту «Дитинство без війни». Ці кошти підуть на забезпечення проживання впродовж двох тижнів тридцятьох дітей-сиріт, яких нещодавно евакуювали до Туреччини.

За три дні після ефіру шоу «Комплекси, що заважають жити. Дорослі дівчата. Маша Єфросиніна і Оля Полякова», на рахунок проєкту «Дитинство без війни», який реалізує Rush Foundation, було зараховано 250 тис. гривень.

На минулих вихідних до Туреччини було евакуйовано ще 30 дітей з Ірпеня та Кривого Рогу. Ці гроші будуть витрачені на забезпечення їх перших двох тижнів життя у безпеці. Сьогодні цим дітям перебувати в Україні дуже небезпечно. Лише в ніч на 13 червня ворог здійснив терористичну атаку на житловий будинок у Кривому Розі. Загинуло 11 людей. Ще 30 перебувають у лікарні. А терор нашої країни відбувається 24/7. 

Під час шоу амбасадорка проєкту Оля Полякова звернулася до українців з емоційною промовою стосовно необхідності підтримувати дітей-сиріт.

«Сьогодні українці щиросердно донатять на ЗСУ, на дрони,  на допомогу лікарням. Але про дітей чомусь всі забули. Особливо про дітей-сиріт. Я опікуюсь проєктом «Дитинство без війни» вже майже рік, і бачу, як мало усіх бентежить доля маленьких українців. А вони наше майбутнє. Ми вивезли дітей з гарячих точок у безпеку, у Туреччину. Кожен місяць проживання в Туреччини – це значні витрати. Для дітей орендують готелі, їх годують, навчають, лікують. Це дуже дорого і важливо. Тож прошу підтримати цих дітей», – сказала в ефірі Оля Полякова.

На сьогодні, вартість забезпечення проживання однієї дитини протягом місяця в Туреччини складає 458 євро (близько 18 500 гривень). За літо 2023 року проєкт має надати допомогу та безпечний дім ще мінімум 700 дітям-сиротам, які зараз знаходяться в Україні та потребують кращих побутових умов.

Rush Foundation провів найбільшу евакуацію дітей-сиріт з часів Другої світової війни з України до Туреччини. Було врятовано 1700 дітей та дорослих, які їх супроводжували. Наразі у Туреччині під прихистком проєкту проживають близько 700 дітей, опікунів та вихователів.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top