«Небо хилиться» від alyona alyona та ліричної душі KOLA

alyona alyona та KOLA

KOLA

Реп-співачка alyona alyona та лірична душа KOLА випустили спільну прем’єру – пісню та кліп «Небо хилиться». Чуттєва композиція про сумніви, переживання і відчуття безнадії, які бувають у кожної людини, та попри все віру у справедливість вищих сил, перемогу добра й сподівання на краще. 

«Коли в голові безліч питань, коли стабільність йде з-під ніг, коли події навколо збивають тебе зі шляху і ти стоїш на роздоріжжі — найчастіше ти дивишся в небо, шукаючи відповіді, ставлячи питання, розмовляючи навіть просто із самим собою. Найважливіше, що в цей час може почути людина — це слова про те, що у світі ще є правда. Про це говорили поети, письменники, така важлива істина завжди мотивує людей не опускати руки. Варто підійматися і йти далі жити життя, змінювати світ на краще, як би гірко не було. Знайте, що правда завжди буде явною, а світло — перемагає темряву», — alyona alyona.

«Наш фіт з Альоною — це дуже потужна та вайбова робота! Пісня про внутрішню чистоту людської душі, яка не втрачає своєї справжності з часом та досвідом. Я пишаюся, що ми зробили таку світлу пісню та неймовірне відео!», — прокоментувала прем’єру KOLA.

Одна з частин зйомок кліпу проходила в одному з найцікавіших місць столиці – Київському Планетарії. Унікальним це місце робить не тільки візуальний космічний контент, який демонструється на куполі у форматі 360°, а й неймовірна енергетика цієї локації.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top