Вправи на прес після вагітності: правила виконання

Вправи на прес після вагітності: правила виконання - 1 - изображениеПісля пологів багато матусь уже так і поспішають якнайшвидше зайнятися спортом і повернути своє тіло до колишнього стану. Більшість активно починають робити вправи на прес, щоб якомога швидше підтягнути живіт. Проте важливо пам’ятати, що після вагітності організм потребує часу на відновлення, тому починати займатися фізичними вправами важливо поступово та за консультацією лікаря. 

Перші заняття повинні бути легкими та короткочасними, з поступовим збільшенням тривалості та інтенсивності. Важливо не перевантажуватися та слухати своє тіло. Якщо виникають якісь болі або дискомфорт, необхідно зупинитися та порадитися з лікарем. Найбільш ефективними видами спорту для молодих матерів є йога, плавання, ходіння та фітнес. Вони дозволяють розвивати м’язи та кардіоваскулярну систему, покращувати гнучкість та знижувати рівень стресу.

Що стосується роботи над самим пресом, то тут варто бути дуже уважним. Відновлення м’язів преса потребує часу та терпіння, тому необхідно починати заняття з легких вправ та поступово збільшувати їх інтенсивність.

Ось деякі “правильні” вправи на прес від української фітнес-блогерки Тані Федорищевої (Tanya TGM):

 1. Замість класичних верхніх скручувань рекомендовано виконувати вправу в іншому положенні. А саме встаньте на карачках. Спираючись на випрямлені руки, піднімаємо зігнуті в колінах ноги від підлоги. Впираємося на носочки. Робимо не поспішаючи, акуратно.
 2. На деякий час забудьте про вправу “велосипед”. Замість цього лягаємо на спину, ноги в колінах підняті вгору, по черзі опускаємо праву і ліву ногу. Руки при цьому тримаємо під сідницями.
 3. Замість звичайної планки робимо іншу вправу, а саме руками впираємося в підлогу і тіло витягаємо в струнку, водночас підтягуємо живіт і сідниці.
 4. Для опрацювання косих м’язів преса краще робити таку вправу. Ляжте на бік, зігнувши ноги в колінах. Одна рука, зігнута ліктем, упирається в підлогу, інша ж перебуває на талії. Піднімаємо й опускаємо таз.
 5. На наступній вправі слід лягти на підлогу, руки витягнути вгору, ноги зігнути в колінах. Випрямляємо праву ногу, опускаємо ліву руку й навпаки. Всі вправи робимо за стандартом. 3-4 підходи по 10-15 разів.

   

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  Публикация от Таня Федорищева (@tanyatgym)


Автор: Дар’я Скотченко

Фото: pexels


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top