Таропрогноз на 6-12 березня: час повні, ясності та порядку

Таропрогноз на 6-12 березня: час повні, ясності та порядку - 1 - изображение

На новому тижні 7 березня ми зустрінемо першу весняну Повню цього року. Вона відбудеться в знаку Діви, а значить для вдалого проходження цього етапу важливо навести ясність і порядок в думках й емоціях, побуті й справах. Важливо пам’ятати, що приплив енергії зараз варто спрямувати в мирне русло, наприклад, у творчість чи банальне прибирання оселі, а також не розпочинати нових справ та уникати провокацій і конфліктів.

Більш детально про цей тиждень читайте в таропрогнозі від тарологині Катерини Пилипенко.

Таропрогноз на 6-12 березня: час повні, ясності та порядку - 2 - изображение

Таропрогноз від Катерини Пилипенко

 Овен (Четвірка Пентаклів)

Овни можуть розраховувати зараз на певну стабілізацію складної ситуації в житті, досягнення балансу і контролю. Це стосується як фінансової, так й інших сфер життя. Наразі для вас актуальніше зекономити свої ресурси, ніж ризикувати і розпочинати щось нове.

 Телець (Десятка Жезлів)

Карта попереджає, що ви занадто багато всього звалили на свої плечі. Повня – вдалий час для того, щоб переглянути обов’язки, справи. Скоріш за все, вам треба розвантажитися і делегувати деякі обов’язки іншим, а собі дати відпочинок.

Близнюки (Туз Пентаклів)

Близнюкам обов’язково пощастить у справах на цьому тижні. І цей щасливий шанс може чекати на вас будь-де. Тому треба бути особливо уважним та комунікабельним найближчими днями. Головне, не втратити нові можливості та знайомства, а з ними й свій шанс на успіх.

 Рак (Десятка кубків)

Енергія Повні проявиться в житті Раків певною кульмінацією процесів. І карта підказує, що фінал має бути вдалим. Таким, який дає відчуття гармонії зі світом, натхнення та впевненості у своїх силах. Ракам зараз явно посміхається Фортуна.

Лев (Поміркованість)

Після Повні життя Левів стане більш збалансованим. Відповіддю на будь-які питання і виникнення проблем стане мудрий принцип “золотої середини”. Забудьте про крайнощі, негаразди і конфлікти, та просто дайте собі час для заспокоєння та відновлення внутрішньої рівноваги.

Діва (Королева Жезлів)

Тиждень змусить Дів проявити рішучість й активність Королеви Жезлів і взяти під свою опіку всіх тих, хто цього потребує. Також не виключено, що ви зустрінетеся з активною й темпераментною жінкою, яка зіграє найближчим часом свою роль у вашому житті.

Терези (Шістка Кубків)

Минуле може неочікувано нагадати про себе Терезам. Воно дасть пораду чи підказку щодо вашого сьогодення. Зустріч з людиною, яку не бачили багато років, або несподівана, але приємна знахідка чогось з минулого – це все нестиме важливий і актуальний меседж для вас.

Таропрогноз: Скорпіон (П’ятірка Пентаклів)

Для представників цього знаку є ризик фінансових втрат та невдач на роботі. Тому краще заздалегідь проявити обережність, витримку та уникати небезпечних для вас ситуацій.

Стрілець (Пустельник)

Стрільці під впливом енергій Повні та зовнішніх обставин можуть зануритися у свої відчуття та захотіти раптом побути на самоті. Не треба цього уникати, бо такий стан стане для вас ресурсним і допоможе знайти відповіді на свої питання.

Козоріг (Трійка Жезлів)

Перед Козорогами нарешті відкриються широкі перспективи. Використовуйте цей шанс, щоб усвідомити свої можливості, зазирнути у майбутнє та вибрати потрібні орієнтири на шляху до мети.

Водолій (Шістка Пентаклів)

У представників цього знаку буде змога найближчим часом проявити щедрість своєї душі. Допоможіть людині, що звернулася до вас зі своєю проблемою, проявіть увагу до неї. Пам’ятайте, що добро, яке ви зробите, обов’язково повернеться до вас.

Таропрогноз: Риби (Лицар Кубків)

Від Риб найближчим часом можуть чекати підтримки й уваги. Також аркан натякає на романтичні переживання, зустрічі, любовні справи та приємні поїздки для нових вражень. Це звісно може відволікти від серйозних справ, тому не варто зараз підписувати важливі ділові папери.


Таролог та енерготерапевт Катерина Пилипенко


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top