День 396: Київська десятка Незламності

 Київська десятка Незламності

Київська десятка Незламності: Run Ukraine 26 березня відкриває новий біговий сезон благодійним офлайн забігом у Києві цього року, аби спільно пришвидшити нашу Перемогу.

50% від прибутку буде передаємо на придбання артилерійського пікапу для 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. Вони тримають оборону найгарячішої точки планети міста-фортеці Бахмута.

Кожен учасник зможе обрати формат забігу офлайн або онлайн. Це дозволить пробігти Київську десятку у будь-якому куточку світу та нагадати, що серце нашої країни б’ється по всій Землі.

Захід передбачає дві цінові опції 250 та 890 грн на вибір. Остання включає у себе пам’ятну медаль, яку можна отримати міжнародною доставкою у будь-яку країну Світу. Формат онлайн забігу передбачає можливість вибору медалі для участі: пам’ятна залізна або діджитал формату, будь-яка з них стане особистим символом нагадування про боротьбу.

Щоб взяти участь у події не потрібно бути професійним атлетом, потрібно мати незламну жагу до Перемоги та бажання допомогти своїй країні вистояти.

Київська десятка Незламності: також відбудеться безкоштовний дитячий забіг у 500м.

Минулого року, коли росія почала бомбити наші міста та вбивати наших людей, ми не злякалися. Команда Run Ukraine почала переформатовувати роботу, починати по-новому. Боротися кожного дня на інформаційному фронті, добиватися виключення російських атлетів з міжнародних змагань, робити міжнародні офлайн забіги, щоб розповідати про спротив України. Зараз, завдяки нашим захисникам, зокрема і 3-ї окремій штурмовій бригаді, які брали участь у звільнені села Мощун, нам вдалося повернутися додому та відновити проведення масових стартів для допомоги ЗСУ. Війна не закінчилася, коли від Києва відійшли росіяни, вона продовжується та вимагає потужної підтримки від суспільства. Саме тому ми бігаємо у Києві та збираємо кошти, щоб у Бахмуті наші воїни мали пікап для виконання бойових задач” – зазначила організаторка Вікторія Веремієнко.

Організатори запрошують бігти свій етап з прапором чи іншою українською символікою. Попередній офлайн забіг “Об’єднані сміливістю”, що відбувся у листопаді 2022,  допоміг зібрати кошти на Ловців шахедів.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top