Приховані резерви: 10 цікавих фактів про знак зодіаку Овен

Приховані резерви: 10 цікавих фактів про знак зодіаку Овен - 1 - изображение

Ми звикли до стандартної характеристики кожного знака зодіаку. Але крім очевидних фактів, у людей, що народилися під тим чи іншим сузір’ям, є хоча б десяток прихованих і досить цікавих особливостей характеру. Наприклад, які таємниці ховає під своїм безстрашним поглядом іменинник місяця – Овен? Давайте швидше дізнаємося!

Овен – сміливий першовідкривач

Представники цього знака надзвичайно рухливі, наполегливі та енергійні.  Вони люблять кидати виклик проблемам і новим горизонтам. Глибоко в них збереглася якась первісність, тому багато хто з Овнів надто рвучкий і завжди прагне до лідерства.

З ними завжди весело

Овни не ставляться до життя надто серйозно, і часто створюють навколо себе атмосферу веселощів і свята. Вони обожнюють дарувати людям посмішки, позитив і ділитися своїм гарним настроєм.

Овен піклується про своє здоров’я

Люди-Овни схиблені на здоров’ї. Вони дуже уважно ставляться до свого харчування і багато часу приділяють спорту. Для них важливий режим, тому вони суворо дотримуються свого розпорядку дня.

Овен дуже сексуальний

Як жінки, так і чоловіки-Овни обожнюють секс і є дуже пристрасними коханцями. Почасти вони так старанно тренуються, щоб мати гарний вигляд для протилежної статі.  Люблять фліртувати і бути в центрі уваги.

Чоловік-Овен шанувальник швидкості

Потужні машини, із сотнями “коней” під капотом – одна зі слабкостей чоловіків-Овнів. Вони завжди готові покататися з вітерцем, при цьому не надто піклуючись про правила дорожнього руху.

Жінка-Овен трепетна до природи

Жінки цього знака завжди раді часу, проведеному на свіжому повітрі. Вони люблять працювати в саду, доглядати за квітами, ніжиться під променями сонця і можуть годинами гуляти в парку.

Овен не виносить рутину і нудьгу

Якщо ви прийшли із серйозною розмовою до Овна – одразу переходьте до справи. Інакше, якщо затягнете, – втратите його увагу. Овни рухомі дією, і не можуть довго сидіти на місці і займатися монотонними справами.

Він можеможе бути нетактовним

Люди-Овни часто говорять не думаючи. Іноді вони бувають доволі різкими та злими у спілкуванні, і навіть не усвідомлюють, чому людина так засмучена після їхніх слів.

Ці люди можуть плакати через сильні емоції

Овен – вогненний знак, йому притаманна сильна пристрасть і чуттєвість. Тому, якісь важливі події, або навіть слова можуть довести його до сліз.

Овни мають молодий вигляд навіть у старості

Оскільки планета Марс керує знаком Овна, його представники несуть із собою багато життєвої та юнацької енергії. Це надає їм молодого вигляду, і вони мають гарний вигляд у літньому віці.

Євгенія Власенко

Фото: Pixabay


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top