«Крутий татусь» і «Божевільне побачення» – кіно для підняття настрою

«Крутий татусь» і «Божевільне побачення» - кіно для підняття настрою - 1 - изображение
Цього тижня (23-29 січня) на телеканалі ТЕТ щодня показуватимуть найкраще кіно для гарного настрою та цікавого дозвілля. А саме: «Крутий татусь», «Нові пригоди Аладдіна», «Божевільне побачення», «Шпигун, який мене кинув».

А ще в ефірі телеканалу в будні дивіться найцікавіші шоу. Дивіться відоме тревел-шоу «Світ навиворіт» (об 11:00) з головним мандрівником країни Дмитром Комаровим, популярне релокейт реаліті-шоу «Любий, ми переїжджаємо» (о 13:00). А також з понеділка по четвер шоу «Панянка-селянка» (о 15:00), про зміну середовища та нові вражаючі випробування учасниць.

«Крутий татусь» і «Божевільне побачення» - кіно для підняття настрою - 2 - изображение

ТЕТ покаже улюблене кіно і шоу

О 17:00 вмикайте шоу «СуперЖінка», у якому змагатимуться чотири талановиті жінки за звання найкращої, та «Богиня шопінгу. Батли за патли» (о 18:00), легендарне модне змагання України.

«Крутий татусь» і «Божевільне побачення» - кіно для підняття настрою - 3 - изображение

Крім того, з понеділка по четвер ТЕТ показує найпозитивніший ситком «Одного разу під Полтавою»(о 19:00), про неймовірне життя Юрчика та Яринки.

Прокидайтеся щоранку в будні та на вихідних о 7:00 з шоу «Сніданок з 1+1».

А вже 13 лютого ТЕТ покаже неймовірні премʼєри: нове романтичне шоу «Побачення без фільтрів» (о 18:00), в якому телеканал відправить людей на побачення наосліп, і фінальний сезон «Одного разу під Полтавою» (о 19:00), в якому глядачі дізнаються, чим завершиться легендарна історія Яринки та Юрчика.

Фото: пресслужба ТЕТ 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top