Найпопулярніші локації світу вимкнуть світло на знак солідарності з Україною

Найпопулярніші локації світу вимкнуть світло на знак солідарності з Україною - 1 - изображение

Сьогодні, 21 грудня, найпопулярніші локації світу вимкнуть світло на знак солідарності з Україною у межах акції #LightUpUkraine.

Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Зокрема, освітлення вимкнуть Римський Колізей та Сіднейська опера, будівлі інституцій ЄС у Брюсселі, парламенту Шотландії в Единбургу, мерії Парижа та Порто. Також головні різдвяні ялинки Нью-Йорка біля Рокфеллер-центру та Лондона на Трафальгарській площі. А ще – у Празі, Ризі, Софії, Вроцлаві, Турку, Вільнюсі, знаменита телевежа Торонто.

Загалом понад 60 всесвітньо відомих локацій сьогодні вимкнуть світло на знак солідарності з народом України. А також закличуть своїх відвідувачів долучитися до збору на генератори для українських лікарень. Акція проходить на тлі візиту президента Зеленського до США, де будуть обговорювати всебічну підтримку України під час повномасштабної війни.

Кампанія #LightUpUkraine має на меті зібрати через фандрейзингову платформу UNITED24, започатковану президентом Зеленським ­– 10 000 000 доларів на придбання генераторів для українських лікарень.

Варто зазначити, що першим до #LightUpUkraine приєднався легендарний нью-йоркський Карнеґі-Хол — там вимкнули світло 4 грудня 2022 року, під час концерту на честь 100-річчя української різдвяної мелодії “Щедрик”.

Загалом, 21 грудня о 20:00 світло вимкнуть 62 локації у 19 країнах світу.

Фото: Associated Press


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top