У Львові відкриють нову Школу Супергероїв

У Львові відкриють нову Школу Супергероїв - 1 - изображение

У Львівській «Лікарні Святого Миколая» розпочато будівництво нової Школи Супергероїв. Символічно, у День Святого Миколая, про це повідомила телеведуча 1+1, кураторка Шкіл Супергероїв та проєкту Право на Освіту Наталія Мосейчук

«Дитячі мрії мають здійснюватися. Особливо малі у лікарні мають бути обдаровані.І у нас є важлива новина – будівництво розпочато. Вдячна вчителям і медикам, батькам, за те що ви стоїте на боці дітей. Це про знання, психологічну підтримку, добрі серця та віру у майбутнє, де ми переможемо!», – зазаначила Наталія Мосейчук. 

Новий ремонт, книжки та приладдя

ВП «Лікарня Святого Миколая» – особливе місце. З початку війни евакуаційними потягами, каретами швидких сюди доставляють дітей з усієї країни з тяжкими травмами – уламкові, мінно-вибухові, вогнепальні поранення, обширні опіки, ампутації… Аби повернути таких дітей до повноцінного життя, з ними щодня працює команда професійних реабілітологів. Тепер будуть лікувати і знаннями. 

Два класи – для учнів молодшої і старшої шкіл та бібліотека. Новий ремонт, парти, стільці, інтерактивні дошки, книжки, приладдя. Наразі у лікарні постійно знаходяться до 400 маленьких пацієнтів. 

У Львові відкриють нову Школу Супергероїв - 2 - изображение

Нова Школа Супергероїв у Львові

Майже рік Школа Супергероїв є державною установою і попри війну – працює. Заробтні плати вчителям фінансуватиме держава.

«Ще рік тому – це було нашою великою метою, а сьогодні дякуємо всім, за те, що бачимо роботу в дії”, – додала Наталія Мосейчук. 

Наживо майбутній освітній простір в ефірі Сніданку з 1+1 показали Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс. Та закликали допомогти лікарні з реабілітаційним обладнанням, аби діти вчилися і швидше видужували. Долучайтеся: https://dobro.ua/project/wish2022/ 

У Львові відкриють нову Школу Супергероїв - 3 - изображение

Маленькі пацієнти львівської лікарні Святого Миколая будуть вчитися

Це вже 8 освітній простір, який скоро запрацює. Та команда проекту не зупиняється – зовсім скоро розпочнеться будівництво ще однієї нової Школи Супергероїв у Києві, в Інституті раку. 

Водночас роботу не припиняють Школи у Дніпрі, Житомирі, Києві, Харкові. Тільки за листопад – майже 500 уроків для маленьких пацієнтів лікарень. Вчителі та психологи шкіл, команда Право на Освіту  відчувши виклики воєнного часу, сконцентрували зусилля на посиленні психологічної підтримки та реабілітації учнів. Так, у Охматдиті (Київ) з перших днів війни підтримує маленьких пацієнтів та ділиться передовими практиками вчитель-психолог Олена Анопрієнко. Її робота була відзначена в межах загальнонаціональної премії Global Teacher Prize Ukraine 2022. А на платформі Edera відкрито безкоштовний курс з психології травми, який може пройти кожен охочий та отримати відповідний сертифікат. 

Фото: пресслужба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top