Бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн

Бренд Marsego представив новорічну колекцію та благодійний кампейн - 1 - изображение

Український бренд Marsego представив новорічну колекцію та кампейн, присвячений допомозі тваринам з притулку.

Marsego створює базові, класичні, а також святкові та коктейльні образи. Новий рік бренд пропонує зустрічати з тваринами з притулків і допомогти їм фінансово, адже вони теж потребують любові та підтримки. Головними героями кампейну стали кролики, один із символів 2023 року.

Новорічна колекція органічно розкриває стилістику Creative Black Tie та задає тон витонченого образу. Відкриває колекцію білий та чорний костюм вільного крою з оверсайз жакетом, лацкан якого усипаний камінням. Також бренд презентує приталені сукні довжини максі та міні, які вирізняються струменистим блиском шовку та мінімалістичним декором. Особливі речі в колекції — сяючий топ та скорт з бахромою із каміння. Кольорова палітра стримана: класичні білі та чорні відтінки розбавляє небесно-блакитний.

Український бренд Marsego

Елегантність Marsego втілили за допомогою витончених деталей: каміння, кристалів, пір’я, складного крою, акцентованої талії та асиметричного подолу сукні.

Бренд поставив за ціль подарувати частинку новорічної атмосфери та можливість відтворити наше минуле життя хоча б на один вечір.

«Цей рік випробовував нас на стійкість і продовжує підкидати нові виклики. Але ми точно усвідомили важливість допомоги, взаємопідтримки та благодійності. Саме тому новорічну колекції ми вирішили присвятити добру та подарувати трішки любові тваринам», — ділиться Марина Морозова, засновниця бренду Marsego. 

Частину коштів з продажу колекції передадуть притулку «Носики» для спеціальних карантинних помешкань, щоб пролікувати котиків.

Детальніше ознайомитися з колекцією та придбати її можна в Instagram бренду або в шоурумі за адресою м. Київ, Кловський узвіз 7а.


Фото: прес-служба 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top