Катерина Кухар представляє першу колекцію одягу

Катерина Кухар

Катерина Кухар

Балет – легкість, витонченість, грація, інтелект, фантазія, сила, досконалість кожного жесту. Цілий всесвіт у кожному танці, а ще важка праця та одвічна боротьба із собою, вихід за рамки людських можливостей… Балетне мистецтво – справжній вир емоцій, що вимагає довершеність рухів, багато роботи, внутрішнього комфорту, щоб створити величний та вічний витвір. Наша країна може пишатися своїми зірками балету, які прославляють український балет. 

Катерина Кухар

Прима Катерина Кухар – справжня українська муза. Вона надихає людей в усіх куточках світу: захоплюватись балетом, займатися танцями, ходити на спектаклі та цікавитися українською культурою. Саме вона наснажила творчу команду українського бренду CABANCHI.COM на створення спеціальної спортивної лінійки одягу, присвяченої балету. 

Катерина Кухар

З думками про тих, хто мріє, хто шалено й завзято і день, і ніч іде вперед, хто не здається і не боїться труднощів, хто прагне гармонії була створена лінійка CABANCHI X K.KUKHAR. Колекція стала відображенням внутрішнього світу прими: комфортна, світла, витончена. Головним джерелом натхнення для дизайнерів були кадри із різноманітних тренувань та репетицій Катерини Кухар. 

CABANCHI X K.KUKHAR

Увесь одяг максимально комфортний, та розроблявся під суворим контролем балерини, адже відчуття свободи та тактильний комфорт – надзвичайно важливі. Основа колекції – це базові топи і майки, болеро, спортивні костюми oversize, худі на одне плече, плюшеві комплекти із шортами, кардиган-кімоно, а також комфортна білизна і трендові пов’язки на голову. 

CABANCHI X K.KUKHAR

Переглянувши колекцію, можна подумати, що такий одяг ідеально підійде для спортивних і танцювальних тренувань – і ця думка вірна, але бренд разом із Катериною хотіли, щоб ця колаборація надихнула модників поглянути на балетний одяг по-новому. Речі у стилі ballet sport можна вписати у повсякденні образи, стилізувати по-своєму і зробити улюбленою складовою базового гардеробу.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top