Марина Морозова: «Українська жінка незламна!»

Марина Морозова: «Українська жінка незламна!» - 1 - изображение

Після початку повномасштабної війни українські підприємці та бренди показали, що в таких складних умовах можна продовжити працювати, розвиватись і навіть розширюватись.

Марина Морозова, засновниця українського бренду MARSEGO, розповідає, як адаптувала роботу до умов війни, про відкриття магазинів та предмети гардеробу, без яких не обійтись цієї зими.

Життя всіх українців з life-work balance перетворилося на war-life balance. Як ви знаходите баланс між робочими процесами, піклуванням про себе, турботою про сім’ю?

Я досі у пошуку цього балансу. Через війну та непрості обставини в країні всі сили йдуть на розвиток та підтримку бізнесу, трішки часу залишається на родину, а потім вже на себе. Але я працюю над тим, щоб виправити це, після запуску нової колекції обов‘язково у свій графік додам щось для здоров’я: масаж, косметолога та йогу. Потрібно відновлювати рівновагу.

Я досі у пошуку цього балансу

Марина Морозова

Марина Морозова

Як змінилося ваше життя за ці місяці? Який вигляд сьогодні має ваш звичайний день?

Стало значно більше роботи. Ми прийняли рішення, що у такі непрості часи єдиний вихід — більше працювати та викладатися на повну. Це потрібно, щоб забезпечувати робочі місця, підтримувати економіку країни та відволікатись від нової реальності.

Паралельно ми працюємо над підготовкою до запуску трьох нових шоурумів MARSEGO в різних містах України, тому до звичних робочих задач додалися ще й відрядження.

Мій підйом о 8:00, ранкові ритуали по догляду та обов’язковий сніданок. Біля 10:00 я відправляюсь на виробництво або на робочі зустрічі, і так до 19:00. Під моєю відповідальністю розробка колекцій, примірки, затвердження матеріалів та фурнітури, робота з маркетинговим агентством, контроль піару та контенту бренду.

З 19:00-22:00 час присвячений донечці та чоловіку. Моя маленька Аліса лягає пізно, тому час для мами та вечірні ритуали починаються після 22:00. І дуже часто ще закінчую розбиратися з робочими питаннями до півночі, бо роботи багато, а годин у добі мало.

У такі непрості часи єдиний вихід — більше працювати та викладатися на повну

Марина Морозова

Марина Морозова

Як ви адаптували свою роботу до умов війни? З якими труднощами довелося зіштовхнутися та як ви їх подолали?

Частина команди покинула країну у пошуках безпеки на початку війни. Але чимало професіоналів з інших компаній через важкі часи залишилися без роботи, тому поповнили наші ряди.

До повномасштабної війни ми шили всі партії своїми силами та були націлені лише на розвиток власного виробництва. Зараз змінили формат роботи й тепер співпрацюємо з фабриками по всій Україні. У нашій команді з‘явилися нові люди, тому ми підлаштувалися під новий формат роботи. Я бачу, як ми виросли за цей період, важкі часи зробили нас міцнішими.

Важкі часи зробили нас міцнішими

Зараз ще й до постійних повітряних тривог додалися віялові та аварійні відключення електроенергії. Чи вплинуло це на ваш бізнес? До яких криз ви ще готуєтеся?

Кожен бізнес гостро відчуває відключення електроенергії. Через це в нас ускладнюється робота шоуруму, виробництва та фабрик по всій Україні. Ми були змушені змінити графік роботи шоуруму, консультанти в години відключень приймають замовлення вдома або у закладах Києва. Це важко як для команди, так і для відвідувачів.

У новому шоурумі, який плануємо відкрити незабаром у Києві, буде генератор для забезпечення безперебійної роботи магазину. На виробництві ще тиждень тому не було відключень, але вже зіштовхнулися з ними, тому теж у пошуку генераторів.

Марина Морозова: «Українська жінка незламна!» - 2 - изображение

Марина Морозова

На вашу думку, як змінилося позиціювання українського fashion у світі?

Я завжди з гордістю дивилася на наші бренди, тому що дійсно багато достойних проєктів створено в Україні! За кордоном чимало заходів, в тому числі благодійних, підтримують та запрошують наших дизайнерів. Я думаю, це гарна нагода заявити про себе.

Чи слідкуєте ви зараз за світовими трендами? Які бренди вас надихають?

Звичайно, я постійно слідкую за новинами та трендами, щоб залишатись обізнаною й бути на крок попереду у світі моди. Але не завжди потрібно слідувати всім трендам, аби зберегти індивідуальність бренду. Тому що тренди диктують моду, а я за те, щоб бути унікальними.

Головний акцент нової колекції  MARSEGO — прояв максимальної жіночності. Яка для вас зараз українська жінка? Що найважливіше у вашій колекції?

Українська жінка незламна! Попри всі обставини має жагу до життя, не опускає руки та продовжує жити, допомагає та розвивається. Вірить у світле мирне майбутнє та ніколи не дозволить собі здатися.

У новій колекції я намагалася створити базові речі, які будуть актуальні на різні випадки життя, доповнять гардероб та прослужать не один сезон. В капсулі є речі для офісного дрескоду, повсякденних образів та спортивні образи.

Який ваш особистий фаворит нової колекції?

Мій фаворит — шифонова сукня міді з квітковим принтом та жакет з екошкіри небесного кольору.

На жаль, в нинішніх реаліях та з таким швидким темпом я все рідше ношу сукні й тим паче підбори. Коли одягаю цю сукню, ніби нагадую собі, як безтурботно було колись. Відразу змінюється осанка та настрій, відчуваю себе в ній по-особливому!

З жакетом особлива історія, він мав вийти ще у весняній капсулі, та через війну й затримку у поставці матеріалів я перенесла його в осінню колекцію, додала нові відтінки. Але саме блакитний — особливий, він нагадує довоєнні часи та несе меседж, що лише сильна віра та наполегливість подарують нам мирне небо. Особливості жакета — ідеальне лекало, висока якість пошиву та самої екошкіри з грецької фабрики.

бренд

Чи є попит серед іноземців на українські бренди?

MARSEGO вже у перші роки існування почав підкорювати серця іноземних клієнтів. Як зараз пам‘ятаю перші замовлення у Китай чи Африку. Я так дивувалась, що люди готові чекати доставку і замовляють наші речі так далеко. Потім були нові й нові країни. Зараз ми маємо багато прихильників та постійних клієнтів з Європи, Америки та ОАЕ.

Незабаром ви плануєте відкриття флагманського магазину у Києві. Розкажіть про концепт, ідею, місію.

Відкриття магазину планується за місяць-півтора. Трохи змістився термін через перебої зі світлом, та ми наполегливо працюємо. Це буде нове затишне місце у серці столиці, де можна зібрати базовий гардероб високої якості. Хочеться створити особливу атмосферу, щоб кожна змогла на мить зупинити час та приділити його собі.

П’ять речей зимового гардеробу, які необхідні кожній українці?

Патріотичний світшот на флісі, теплий светр із м’якої пряжі, ідеальні джинси, спортивний костюм на флісі, тепла куртка чи пуховик.

бренд одягу

Як знайти сили, щоб попри війну продовжувати працювати?

Важливо тримати себе в тонусі, займатися спортом за можливості, оточити себе близькими людьми. Ми живемо в максимально стресові часи, тому, хоч це й важко, варто знайти щось підтримуюче. Комусь допоможе йога, біг, комусь знадобиться допомога психотерапевта чи підтримка друзів. Головне — дати собі час на відновлення, не сварити себе, якщо щось не виходить, як колись.


Фото: прес-служба

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top