Неординарні акценти та спокусливі вирізи: кампейн Fox Lingerie

Неординарні акценти та спокусливі вирізи: кампейн Fox Lingerie - 1 - изображение

До дня народження та семиріччя Fox Lingerie випустив кампейн із сімома новими та знаковими для бренду моделями.

Fox Lingerie — це неординарні акценти, спокусливі вирізи та висока якість матеріалів. До дропу, присвяченому семиріччю бренду, увійшли моделі базових кольорів: глибокого синього, чорного та білого.

кампейн Fox Lingerie

Fox Lingerie з’явився у 2015 році після Революції Гідності, історичної події для сучасної України. Засновниця бренду Юліана Гензель народилася та виросла в Луганську, але була вимушена покинути дім через окупацію, яка триває і донині. Упродовж всього шляху було багато складнощів, кризи, локдауни, але це не завадило бренду розвиватися.

За сім років Fox Lingerie вийшов на закордонний ринок та відкрив франшизи, дев’ять магазинів в Україні, став офіційно представлений в ЦУМ та створив з ними колаборацію, а також взяв на себе просвітницьку місію. Бренд привертав увагу до теми меланоми, мамопластики та важливості для жінок регулярного огляду у профільних лікарів, а також створив спецпроєкт про секс-освіту.

белье

кампейн Fox Lingerie

«Сім років змінили країну, змінили й нас, як людей, наші цінності, пріоритети та бажання. Змінили вони й український бізнес, але точно в кращу сторону. З моменту створення Fox Lingerie та до сьогодні я надихаюсь жінками та показую їм, наскільки вони унікальні, а зараз — особливо!», — ділиться Юліана Гензель.

кампейн Fox Lingerie

Ознайомитися з дропом та придбати його можна на сайті Fox Lingerie або в Instagram.


Фото: прес-служба


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top