Главная страница » Новости » Мода » Для ЗСУ: як бренд Vorozhbyt & Zemskova допомогає

Для ЗСУ: як бренд Vorozhbyt & Zemskova допомогає

Для ЗСУ: як бренд Vorozhbyt & Zemskova допомогає - 1 - изображение

Українська модна індустрія не залишається осторонь у такі складні для нашої країни часи, тому приклад бренд Vorozhbyt & Zemskova, які відшивають балаклави із зеленої тканини, що була призначена для останньої колекції.

Цей різновид головного убору був представлений у крайній лінійці бренду, але зараз став рятувальним кругом для наших бійців. Vorozhbyt & Zemskova віддають відшиті балаклави у тероборону та роздають на блокпостах – наразі це дуже важливо для нашої армії, бо в Україну прийшли холоди, а нашим бійцям треба залишатися здоровими та сильними, щоб тримати оборону від ворога!

Для ЗСУ: як бренд Vorozhbyt & Zemskova допомогає - 2 - изображение

Також дизайнери Олена Ворожбит та Тетяна Земськова коментують, що така ініціатива позитивно відобразилась і на команді бренда.

Для ЗСУ: як бренд Vorozhbyt & Zemskova допомогає - 3 - изображение

Добре знати, що ти можеш бути корисним та допомогти своїй країні, коли вона того найбільше потребує. Робота заряджає на позитивний лад, мотивує не падати духом – усі дівчата, що працюють на виробництві кожен день приходять працювати заряджені, із зачісками та усмішками на обличчі, бо вони вірять, як і всі українці, у нашу армію!


Фото: пресслужба 

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top