Співачка Esphyr представила акустичну версію свого хіта «Воїни Світла»

Співачка Esphyr представила акустичну версію свого хіта «Воїни Світла» - 1 - изображение

Українська співачка та композиторка Esphyr презентує ліричну версію свого треку  «Воїни Світла». Саме цю композицію вона присвятила всім українцям, які кожного дня ведуть боротьбу світла з темрявою.

«Воїни світла» – композиція української співачки Esphyr, яку вона презентувала у травні. В її основі – героїчні подвиги азовців, які до останньої хвилини захищали зруйнований окупантами Маріуполь. Як розповідає Esphyr, трек «Воїни світла» вона написала в один з найтяжчих і найтемніших періодів свого життя. У той час, коли виконавиця вже готова була опустити руки, вона з останніх сил вхопилася за світло ідеї закарбувати подвиг азовців у музичну форму. Вона відчула в собі силу, якої раніше не було. Так, сидячи в темному підвалі під ракетними обстрілами в Одесі, у світлі свічки, народилася пісня «Воїни Світла».

“У той час я відчула, що не маю право зламатися, адже наші героїчні військові вже довели всьому світу, що Україна – країна сміливих та нескорених. Я опанувала свій страх і почала робити все, що в моїх силах, задля порятунку долі своєї країни, – зазначає Esphyr. – Я думаю, що моя місія зараз – надихати інших українців у своїй боротьбі, об’єднувати серця людей, тому що наша сила саме в єдності, та працювати на зцілення нашої Батьківщини. Зараз мене найбільше надихає хоробрість і незламність українців, особливо – наших захисників та захисниць”.

За словами співачки, акустичну версію «Воїнів Світла» вона присвячує усім українцям, що тримають оборону кожен на своєму персональному фронті. Бо зараз кожен з нас – є тим самим Воїном Світла, який кожен день бореться з темрявою.

Про Esphyr

Співачка та композиторка Esphyr більш відома в Європі. Її ім’я знають поціновувачі актуальної електронної музики та прихильники клубної культури. Esphyr випускалась на лейблі Armada Music суперзірки Арміна Ван Бюрена, треки виконавиці регулярно очолювали чарти Spotify та світового профільного рейтингу Beatport в жанрах «progressive house» та «electronica». Окрім цього Esphyr здобула популярність в якості fashion-інфлюєнсера та була обличчям багатьох закордонних модних брендів. Зараз вона долучилась до створення фонду післявоєнного відновлення України та працює над ініціативою з підтримки всіх жінок.


Фото: прес-служба співачки


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top