«Льодовиковий період», «День незалежності», «Бетховен» — сімейні та легендарні фільми на ТЕТ

«Льодовиковий період», «День незалежності», «Бетховен» — сімейні та легендарні фільми на ТЕТ - 1 - изображение

Цього тижня (22-28 серпня) телеканал ТЕТ занурить глядачів в атмосферу доісторичних пригод: «Льодовиковий період», «Льодовиковий період 2: Глобальне потепління», «Льодовиковий період 3. Ера динозаврів», «Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф», «Льодовиковий період: Курс на зіткнення».

На День Незалежності України дивіться кіно про героїчне протиборство інопланетним загарбникам «День незалежності» та «День незалежності: Відродження».

«Льодовиковий період», «День незалежності», «Бетховен» — сімейні та легендарні фільми на ТЕТ - 2 - изображение

А для розслаблення та сімейного відпочинку не пропустіть добре кіно про дружбу людини та собаки: усі пʼять частин кінострічки «Бетховен».

«Льодовиковий період», «День незалежності», «Бетховен» — сімейні та легендарні фільми на ТЕТ - 3 - изображение

Також в ефірі ТЕТ показує найцікавіші шоу: відоме інфотейнмент шоу «Життя відомих людей» (о 10:00), про життя знаменитостей і народних героїв, популярне релокейт реаліті-шоу «Любий, ми переїжджаємо» (об 11:00) і тревел-шоу «Світ навиворіт» (о 17:00) з головним мандрівником країни Дмитром Комаровим. А також серіали: «Усі жінки — відьми» (о 12:00), про пригоди відьом у боротьбі зі злими силами, та «Одного разу під Полтавою» (о 15:00), про неповторні пригоди Юрчика та Яринки.

«Льодовиковий період», «День незалежності», «Бетховен» — сімейні та легендарні фільми на ТЕТ - 4 - изображение

«Льодовиковий період», «День незалежності», «Бетховен» — сімейні та легендарні фільми на ТЕТ - 5 - изображение

Не забувайте підтримувати бойовий дух і позитивний настрій — дивіться щодня «Сміємося — отже не здаємося», підбірку улюблених виступів гумористів «Ліги сміху», у будні «Добрий день, ми з України», дайджест «народної творчості» у воєнний час, та щоранку «Сніданок з 1+1», у будні о 7:00 та на вихідних о 8:00.

«Льодовиковий період», «День незалежності», «Бетховен» — сімейні та легендарні фільми на ТЕТ - 6 - изображение

Нагадуємо, що телеканали ТЕТ і 1+1 обʼєднують програмні сили: відтепер глядачі зможуть дивитися найбільші шоу країни та найулюбленіші серіали на одному майданчику.


Фото: пре-служба ТЕТ


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top