«Снайпер. Білий Ворон»: трейлер воєнного екшена

«Снайпер. Білий Ворон»: трейлер воєнного екшена - 1 - изображение

В Україні представили трейлер стрічки «Снайпер. Білий Ворон»

В Україні представили трейлер стрічки «Снайпер. Білий Ворон», прем’єра якої відбудеться вже 24 серпня в усіх відкритих кінотеатрах країни.

«Снайпер. Білий Ворон» – дебютний повний метр від режисера Мар’яна Бушана. Новий український фільм розповідає про початок війни на Донбасі в 2014 році. Історія Миколи Вороненка, який став снайпером з позивним «Ворон», заснована на реальній історії екопоселенця з Горлівки. 

У трейлері автори показують мирне, безтурботне життя екопоселенця, яке вмить руйнується з приходом росіян на українські землі. Напруга та неминучість супроводжують героя на його шляху до відновлення справедливості і здобуття Перемоги.

Ми завершили фільмувати «Ворона» у 2020 році й не могли подумати, що кадри, відзняті взимку, виявляться дещо пророчими що 24 лютого 2022 року змінить життя кожного українця, розділивши на «до» та  «після». Упевнений, що вихід фільму, приурочений до Дня Незалежності це правильний крок, адже зараз на кону наша Незалежність та Свобода. Віримо, що наше кіно вкотре нагадає, що війна постукала в мирні українські будинки ще 8 років тому й увесь цей час українські воїни мужньо боронять нашу землю так само як і наш Снайпер», – ділиться Артем Денисов, продюсер стрічки.

Співавтором сценарію виступив Мар’ян Бушан, який пройшов теоретичний курс зі снайпінгу для занурення в тему, а скрипт-докторкою стала гуру світового сценарного мистецтва Лінда Сегер. У її доробку – ряд бестселерів зі сценарного мистецтва та понад 2000 сценарних консультацій.

Раніше фільм виходив в обмеженому прокаті в країнах Балтії (Латвії, Литві, Естонії) та в США.

Фото:Kinomania LLC

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top