Главная страница » Новости » Lifestyle » Андрій Рибак про стосунки і майбутнє весілля

Андрій Рибак про стосунки і майбутнє весілля

Андрій Рибак про стосунки і майбутнє весілля - 1 - изображение

11 червня в ефірі СТБ та на офіційному Youtube-каналі вийшов 3 випуск нового проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником. Відверто та емоційно про життя до та після війни розповіли екс-учасники 1 сезону реаліті «Холостячка». Радіоведучий, блогер та гуморист Андрій Рибак зізнався, як війна вплинула на його стосунки з коханою – Аліною – та поділився подробицями майбутнього весілля!

Стосунки пари тривають майже два роки. Закохані зізнаються, що за час війни стали ще ближчими.

Андрій Рибак про стосунки і майбутнє весілля - 2 - изображение

«По-перше, ми завели кота. А по-друге, вирішили одружитися, – зізнався Андрій Рибак. – Ми разом все обговорюємо. Навіть, якою буде пропозиція та майбутні обручки. Тому мені дуже просто».

Андрій Рибак про стосунки і майбутнє весілля - 3 - изображение

Аліна не приховує того, що сама почала натякати на подальший розвиток подій. Сама ж пропозиція одружитися виявилась спонтанною, під час переписки. Це сталося, коли кохана Андрія на короткий час виїхала за кордон. Але хлопець запевнив, що руку та серце Аліни ще раз попросить так, як вона про це мріяла.

Батьки пари також з нетерпінням чекають на весілля дітей. Проте на початку, зізнається Аліна, її мама з обережністю ставилася до цих стосунків, адже дивилась сезон «Холостячки» з участю коханого доньки.

Андрій Рибак про стосунки і майбутнє весілля - 4 - изображение

«Але час пройшов, і зараз Андрій батькам дуже подобається», – відзначила дівчина.

Чудові стосунки склалися і у обраниці Рибака з його мамою. Андрій жартує, що Аліна спілкується з його близькими зараз більше, ніж він сам.

Також пара зізналася, що через декілька років планують самі стати батьками та народити дитину. А поки відточують навички догляду та турботи на кошеняті – Музі.

Весілля закохані хочуть справити вже цього літа, у серпні – між Днем Незалежності України і днем народження Андрія.

Андрій Рибак про стосунки і майбутнє весілля - 5 - изображение

«Єдині розбіжності у плануванні – масштаб святкування. Аліна хоче розписатися і сімейну вечерю у ресторані. А я – трохи додати весільної атрибутики! З підкиданням букету і відео, де я задумливий збираюсь на своє весілля», – жартує екс-учасник реаліті.


Фото: особистий архів Андрія Рибака

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top