Українська інфлюенсерка Jenny Gordienko отримала премію WIBA

Українська інфлюенсерка Jenny Gordienko отримала премію WIBA - 1 - изображение

Українська лідерка думок  Jenny Gordienko отримала найпрестижнішу у світі премію інфлюенсерів World Influencers and Bloggers Awards (WIBA) та закликала міжнародних блогерів допомагати Україні.

У Каннах відбулася найпрестижніша у світі премія інфлюенсерів World Influencers and Bloggers Awards (WIBA). 

Українська інфлюенсерка Jenny Gordienko отримала премію WIBA - 2 - изображение

Нагороду Forbes influencer of the year у сфері influence-маркетингу отримала українська лідерка думок, співзасновниця найбільшого в Україні продюсерського центру ed-tech продуктів Game Changers і авторка першої в СНД книги з influence-маркетингу «Як працювати з блогерами» Jenny Gordienko

За словами Євгенії, яка вже представляла Україну як спікер на міжнародних бізнес- та маркетинг-івентах у Мілані, Лондоні, TEDx, вона має глобальні плани на міжнародний ринок та свою перемогу присвячує Україні. Далі пряма мова:

Українська інфлюенсерка Jenny Gordienko отримала премію WIBA - 3 - изображение

“Я надзвичайно вдячна вам за довіру і за цю нагороду. Та ця перемога не про мене. Вона про мою рідну країну, яку я презентую, Україну, і я не можу мовчати. Я не можу говорити ні про що інше, як закликати кожного за вас розповідати про жахіття, які росія чинить в Україні, і сприяти закінченню війни. Кожен з вас – справжній лідер думок у своїй країні, усі разом присутні – ми маємо аудиторію у більш ніш 100млн підписників, а це означає, що наш голос може бути почутий у всьому світі, і ми можемо використати його для допомоги постраждалим від війни дітям. Я закликаю кожного з вас не бути байдужими, адже це стосується кожного. Дякую”.


Фото: прес-служба премії


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top