“Закривай очі”: Вася Демчук заспівав про кохання під час війни

“Закривай очі”: Вася Демчук заспівав про кохання під час війни - 1 - изображение

Чуттєве кохання, яке загоїть рани війни: у новій пісні “Закривай очі“ Вася Демчук заспівав про кохання під час війни та про те, як закохані підтримують один одного. 

У кліпі на пісню переплітається все те, що душить зсередини кожного українця: теплі спогади довоєнного минулого, трагічне справжнє та незламна впевненість у тому, що після найтемнішої ночі обов’язково буде світанок. Війна закінчиться, а велика любов у серці буде з нами назавжди, тому що тільки кохання здатне перемогти ворога.

“Пісню я написав під враженням тих жахів, які всі ми проживаємо, починаючи з 24 лютого. Весь час в мене було єдине бажання, спільне з усіма українцями – відгородити від війни близьких людей. До цього і рядки з пісні ”закривай очі, не дивися на це”,  – розповідає співак. 

“Закривай очі”: Вася Демчук заспівав про кохання під час війни - 2 - изображение

Нова відеоробота Васі Демчука «Закривай очі» – це щоденник пам’яті, який залишиться з кожним українцем на все життя. Через кадри кліпу співак говорить про те, що обійми та посмішка рідної людини – єдине, що може зігріти у час кровопролитної війни

Ми відчуваємо потребу захистити близьких на рівні підсвідомості, це у нашому ДНК. Мільйони українців зараз потребують звичайної підтримки та простих обіймів, яких так не вистачає… Сподіваюсь, ця пісня зможе подарувати теплі спогади та промінь надії у темний час”, – доповнив Вася Демчук.

Пісня “Закривай очі”, у якій Вася Демчук заспівав про кохання під час війни, віддзеркалює історію та потрапляє в серця слухачів. Ще до офіційної прем’єри відео з live-виконанням треку набрало більше 400 000 переглядів у Tik Tok.


Фото: прес-служба співака


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top