Анжела Перл: «Ми переможемо. Астрологія свідчить, що Україна переможе»

Анжела Перл: «Ми переможемо. Астрологія свідчить, що Україна переможе» - 1 - изображение

Астролог Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук зробила прогноз, щоб дізнитися про майбутнє України. 

«Ми переможемо. Астрологія свідчить, що Україна переможе. І я думаю, зараз уже немає у цьому сумнівів», – сказала Анжела.
 
Вона розповіла, що родом із України, з Миколаївської області. Та вже 20 років живе в Австралії. Сестра Анжели була у Києві 24 лютого, а зараз у Одесі. А мама живе на Миколаївщині.
 
«Виганятимуть ворога з території України у червні. Або вороги почнуть зупинятися. Так, будуть втрати, буде складно. Будуть серйозні бої. Але ворога виганятимуть», – сказала астролог.
 
Ще один складний період – під Новий рік. Але на більшу частину України почнуть повертатися люди у серпні та вересні.
 
Підписання будь-яких документів можливе. Але їх складно назвати мирними угодами. Вони будуть схожі на капітуляцію. Зірки пророкують це у березні.
 
«Боюсь, що це лише початок. Третя світова війна може бути дуже затяжною, – зауважила Анжела Перл. – Можлива у всіх точках земної кулі».
 
Території Донецької та Луганської області, Криму можуть бути звільнені.
 
«Донбас – точно вдасться звільнити. Там є можливості 100%. А ось Крим – мені здається, це може статися без боїв – документально. Або це станеться само собою. Боїв там не побачила. Україна має можливість повернути усю свою територію», – сказала Анжела.
 
Росію чекає дуже сильна трансформація, можливо, деякі території можуть відійти. Очікується зміна правителя, а путін – «погано закінчить». Він «втратить владу і піде з життя». Але система залишиться та сама.
 
Володимир Зеленський матиме ще один важкий рік – але він впорається. І залишиться на ще один термін – це буде 2026-2027 рік. Після війни Україна швидко відновиться. Весь 2023 та 2024 роки будуть сприятливими для України. 
 
Нагадуємо, що тарологиня Катерина Пилипенко  розповіла як місячне затемнення на цьому тижні відіб’ється взагалі на вашому житті й на фінансовій сфері. Новий тиждень розпочнеться зі знакової події — місячного затемнення, яке власне закриє коридор затемнень, що тривав з 30 квітня.
 

Фото: особистий архів Анжели Перл

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top