Блогер Саша Пустовіт: «Бути просто собою в теперішній час — мало!»

Блогер Саша Пустовіт: «Бути просто собою в теперішній час — мало!» - 1 - изображение

Популярний український блогер Саша Пустовіт розповіла Woman про Insta-подруг, ставлення до хейтерів та плани на майбутнє. Яку пораду дала Саша новачкам у блогерстві?

Саша, твій блог можна впевнено назвати позитивним, тим не менш, часом тебе атакують хейтерські коментарі. Як ти сприймаєш критику? Чи може тебе образити стороння людина?

Я давно перестала реагувати на хейтерів. Коментарів боятись — блогером не бути. Я тут заради людей, які мене люблять, а не навпаки. Я отримую тонну натхнення та мотивації від фідбеку своїх підписників!

Що найкраще у блогерстві і що найгірше?

Найкраще — це визнання. Починаючи від незнайомих мені людей, закінчуючи глянцем та популярними світовими брендами. Я і мріяти про таке не могла! А негативних нюансів насправді багато, та вони не настільки важливі.

У тебе є фаворити серед блогерів?

Одиниці. Все частіше починаю фоловити європейських блогерів. Це щось зовсім інше, відмінне від нашого, українського. Обожнюю travel-блогерів, матусь. Вони мотивують не сидіти на місці! Щоранку переглядаю сторі Insta-подруг (усміхається).

Блогер Саша Пустовіт: «Бути просто собою в теперішній час — мало!» - 2 - изображение

Зазвичай блогери люблять хизуватися виключно найкращими речами, а ти не боїшся говорити про знижки і про те, що не завжди купуєш найдорожчі речі. Це особливий рівень відвертості у спілкуванні із своїми фоловерами чи стиль життя?

Просто у мене такий стиль: лаконічність і мінімалізм. Зазвичай такі речі не є високої цінової категорії. Та я часто люблю потішити себе якісною шкіряною сумкою, кашеміровим пальто чи новим годинником. А знижки люблять всі жінки! Це у нас в крові (усміхається).

Не так давно ти розкритикувала випуск одного з відомих шоу, в якому вчили «як поносити сукню і не платити». Той пост був дуже емоційним! Розкажи про свою позицію в даній ситуації.

Цей випуск мене відверто шокував. Це, як мінімум, некрасиво по відношенню до людей, які купуватимуть ту сукню, і вважатимуть її новою. Так, кожен покупець має право на повернення товару протягом 14-ти днів. Але це справа совісті. З цим боротись неможливо, тому я завжди прошу продати мені річ зі складу, якщо така є в наявності.

Наскільки для тебе важлива мода?

Я намагаюсь слідкувати за трендами, та не завжди вони відповідають моєму смаку. Модно і стильно — це трохи різні поняття. Та зараз все частіше зустрічаю одяг, який наче шитий для мене, і це не може не тішити!

Блогер Саша Пустовіт: «Бути просто собою в теперішній час — мало!» - 3 - изображение

Твої улюблені бренди?

Підтримую українських виробників! Не можу відзначити когось одного, щоб інші не образились. У блозі я ледь не щодня розповідаю про своїх фаворитів.

Як змінилося твоє життя з другою вагітністю?

Тільки на краще! Відчуття зовсім інші. Після народження старшого сина, я була в легкому шоці і довго приходила до тями. Але пройшло вже два роки, і я втягнулась у ритм супермами. Молодшенький, навпаки, дав мені друге дихання!

Блогер Саша Пустовіт: «Бути просто собою в теперішній час — мало!» - 4 - изображение

Як ти все встигаєш, і на що не вистачає часу?

Часу на себе завжди бракує… Та я стараюсь виділяти хоча б годинку в день на всілякі beauty-процедури або просто релакс у ванній. Все інше встигаю завдяки підтримці чоловіка, бабусь та няні.

Ти нещодавно отримала диплом. У якій сфері бачиш себе в майбутньому? Плануєш працювати за фахом?

Так. У мене в голові багато думок та грандіозних планів. Те, що я працюватиму в сфері медицини і робитиму людей красивішими і щасливішими — факт.

Бізнес чи шоу-бізнес — яка із сфер тобі цікавіша?

Одне іншому не заважає.

Блогер Саша Пустовіт: «Бути просто собою в теперішній час — мало!» - 5 - изображение

Ти отримала нагороду «Інфлюенсер року». Це була твоя перша нагорода?

Ні, але перша такого масштабу! Регулярно про це згадую і пишаюсь собою.

Як плануєш розвивати свій блог?

Мій блог розвивається сам по собі, кожного дня, з кожним новим постом чи сторі. Та ми з чоловіком хочемо зосередитись на YouTube-каналі.

Що порадиш новачкам у блогерстві?

Новачком зараз бути нелегко. «Кради як митець». Бо бути просто собою в теперішній час — мало!


Журналіст: Лілія Панчишин

Фото: Instagram


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top