Главная страница » Новости » Мода » Аутфіт дня: Тіна Кароль зустрілась с прем’єр-міністром Японії

Аутфіт дня: Тіна Кароль зустрілась с прем’єр-міністром Японії

Аутфіт дня: Тіна Кароль зустрілась с прем’єр-міністром Японії - 1 - изображение

Українська співачка Тіна Кароль, яка перебуває в Японії з місією громадського посла, зустрілась з прем’єр-міністром Японії Кісіда Фуміо. Зустріч пройшла в офіційній резиденції прем’єр-міністра. 

«Тіна, я щиро вітаю Вас у Японії. Я чув, що Ваш благодійний виступ тут мав великий успіх. Дозвольте мені висловити Вам найглибшу повагу до прагнення миру в Україні, яке ви несете завдяки своїй музиці. Японія, і я особисто, сприймаємо цю ситуацію в Україні так, ніби це сталося з нами, і з переконанням, що ми повинні захищати світ. Японія стоїть пліч о пліч з Україною і працює з нею для досягнення миру. Я сподіваюсь, що ви будете здорові та будете продовжувати досягати успіху у своїй кар’єрі», — сказав прем’єр-міністр Японії Кісіда Фуміо. 

Тіна Кароль подякувала прем’єр-міністру

У свою чергу, Тіна Кароль подякувала прем’єр-міністру за запрошення та безпрецедентну підтримку України. 

«Найбільша нагорода, яка могла бути для мене в Японії — це зустріч з Вами. Дякую за те, що Ви підтримуєте Україну. Прошу Вас продовжувати це робити. Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу. Ми стримуємо напади безглуздя і дивимось як руйнуються наші міста просто за те, що ми обрали свободу. Наша країна обрала самоідентифікацію. І я, як артист є айдентикою нації, адже музика — це так само зброя. Для мене важливий цей massage сьогодні — зустріч з Вами — це означає, що в культурному сенсі Японія і Україна поруч. Я на фронті збереження традицій. На фронті збереження культури України. Я ніколи не думала, таке горе прийде в наш дім.

Зробіть все, що можливе від Вас для миру у світі, адже сьогодні мова йде про страшну зброю. Я надіюсь, що вона ніколи не буде використана знов. Для нас Японія і для мене Японія — приклад гідного майбутнього, приклад збереження традицій, приклад в усьому», — сказала Тіна Кароль. 

Аутфіт дня: Тіна Кароль зустрілась с прем’єр-міністром Японії - 2 - изображение

Нагадаємо, Тіна Кароль прибула до Японії на особисте запрошення Mickey Mikitani, засновника Rakuten Group.


Фото: прес-служба Тіни Кароль

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top