Тімур Мірошниченко: «Європа показала, що вона з Україною»

Тімур Мірошниченко: «Європа показала, що вона з Україною» - 1 - изображение

Тімур Мірошниченко, всімнадцяте коментуючи фінал Євробачення, під час проголошення Kalush Orchestra переможцями уперше не стримав сліз радості. Разом з мільйонами українців по той бік екрану у цю важливу мить розплакався від емоцій, які його переповнювали. Адже новини про перемогу чекав кожний! 

У цьому році Україна встановила рекорд – європейські глядачі одностайно підтримали і віддали їй 439 балів! Такого єднання раніше ще ніколи не було! 

«На перемогу всі емоційно реагують. Навіть, якщо це перемога на Євробаченні, а не та, на яку ми всі очікуємо. Але вірю, скоро ми обов’язково дочекаємося і на нашу перемогу у війні з росією. У кожного українця зараз перебір емоцій і я не виключення. Європа показала, що вона з Україною, вона співпереживає нам, їй теж болить, тому і віддала рекордні 439 балів! Тому вийшло дуже емоційно», – розповів Тімур Мірошниченко.

Відео зі сльозами та криками радощів Тімура Мірошниченка, який цього року коментував Євробачення з бомбосховища, вмить розлетілося у мережі. Його запостили колеги Тімура у соцмережі: Людмила Барбір, Святослав Гринчук, Ірина Ванникова, Костянтин Грубич, Неля Шовкопляс, Єгор Гордєєв.

Також ведучий поділився враженнями від цьогорічного міжнародного конкурсу, який пройшов в італійському Турині. Адже Тімур коментує Євробачення вже 17 років, є з чим порівнювати.

«Найбільше враження цього року саме від організації, режисури, сценографії. І витончених та водночас глибоких моментів, які були закладені в шоу. Для творців Євробачення цьогорічний конкурс був теж викликом: їм було складно робити вигляд, що на континенті немає війни. Але було б безглуздо, якщо б були пісні, танці, всі веселяться і не звертають уваги на те, що відбувається у них під боком. Тому все це потрібно було дуже обережно, дуже акуратно закладати, зберігаючи свої цінності», – коментує ведучий.

Тімур Мірошниченко: «Європа показала, що вона з Україною» - 2 - изображение

Той момент, коли Kalush Orchestra зі сцени закликав врятувати «Азовсталь» і Маріуполь і всі почали переживати, що буде дискваліфікація, для Мірошниченка була хвилююча. 

«Я подумав, а як може бути дискваліфікація просто за те, що ми просимо допомогти врятувати життя? У Євробачення є фундаментальні цінності – це любов, взаємоповага, взаєморозуміння, прийняття, рівність, різноманіття, взаємопідтримка. І найголовніше – це мир! Конкурс був створений після Другої світової війни задля об’єднання та миру. Євробачення одним з першим відреагувало на повномасштабне вторгнення Росії в Україну. 25 лютого Росію вигнали з Євробачення. Звісно, всі ці події були дуже грамотно відображені в шоу. Для самого Євробачення це теж був великий стрес-тест на вірність цінностям. Як на мене, вони його пройшли на всі 100 відсотків, вчергове довівши, що це більше ніж конкурс», – говорить Тімур.

Також Тімур Мірошниченко розповів про своїх цьогорічних фаворитів на Євробаченні:

«Всі ті, хто опинився одразу за Калушем, це все були артисти, які теж були гідні здобути перемогу. Це і Сем Райдер з Британії, і Чанел з Іспанії, і Корнелія Джейкобс зі Швеції. Особисто мені до глибини душі припала португалка Маро та гречанка АмандаТенфьорд. Це мій власний топ цього року. І всі вони опинилися на верхівці турнірної таблиці».


Фото: прес-служба 1+1


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top