Гороскоп верности: кто из знаков зодиака способен на измену

Гороскоп верности: кто из знаков зодиака способен на измену - 1 - изображение

Кожен знак має власний набір якостей. Як ставиться до зради ваша друга половинка з погляду астрології?

Овен

Овни дуже ревниві, але при цьому відходливі. Вони намагаються не показувати свої емоції, але певний момент відбувайся виверження вулкана почуттів. Вони здатні пробачити зраду, адже й самі можуть на неї піти у пориві пристрасті. Їм складно впоратися з внутрішніми емоціями, тому партнеру варто приділяти вікнам більше увагу.

Телець

Телець цінує комфорт та стабільність у парі, а зрада, на їхню думку, здатна зруйнувати довіру та змусити сумніватися у своєму партнері. Самі вони зраджують дуже рідко, переважно у спробі щось довести другій половинці. При цьому перебуваючи не у стосунках, можуть дозволити собі розслабитися та вивчити сексуальний світ із різними партнерами.

Гороскоп верности: кто из знаков зодиака способен на измену - 2 - изображение

Близнюки

Цей знак здатний на зраду, тому що їм швидко набридає одна людина поряд. Близнюкам потрібні різні люди, емоції та досвід. До зрад вони належать із розумінням. Вони судять собою і впевнені, що зраду легко пробачити, якщо дати чітке пояснення, чому так сталося. Іноді у них прокидається почуття провини, але дуже швидко минає.

Рак

Для представників цього знака вірність у відносинах – найголовніший пункт. Вони й самі вірні своєму вибору, але якщо дізнаються про зраду, зможуть помститися у відповідь.

Лев 

Леви не зазнають зрад. Вони самодостатні і впевнені у собі, тому відчувають свою значимість і готові змиритися з конкурентом. Самі змінюють вони лише тоді, коли друга половинка не приділяє їм належної уваги.

Діва

До зрад вони ставляться серйозно. Особливо сімейні Діви не готові жертвувати найдорожчим заради секундного потягу. Від Дів не варто чекати на зраду, якщо вони вирішать, що їм потрібен хтось інший, вони просто закінчать стосунки.

Терези

Терези дуже люблять фліртувати, але далі справа зайде тільки за сильного емоційного зв’язку. Вони можуть пробачити зраду, але при цьому пам’ятатимуть і переодично згадуватимуть у спірних ситуаціях.

Гороскоп верности: кто из знаков зодиака способен на измену - 3 - изображение

Скорпіон

Пристрасть та скорпіон – практично синоніми. Вони часто фантазують про різних партнерів, люблять добиватися, дивувати, бути найкращими. Але в свої відносини він вкладає всього себе і віддається їм повністю.

Стрілець

У Стрільців досить легке ставлення до зрад, вони бачать у цьому нічого трагічного. Тому вони можуть самі змінювати, і прощати зради.

Козеріг

Козероги дуже рідко зраджують. Вони вважають за краще розібратися з проблемами у відносинах, спробувати їх вирішити, але якщо це не вийде, припинити взаємини та вирушити на пошук нового партнера.

Водолій

Представники цього знаку цінують свою та чужу свободу. Для них головне, щоб їм не брехали. Зізнатися у зраді і ухвалити рішення продовжувати стосунки – цей варіант сценарію цілком може існувати. Але не варто забувати про те, що водолії ставлять себе на перше місце, тому підлаштовуватися доведеться під їх вирішення.

Гороскоп верности: кто из знаков зодиака способен на измену - 4 - изображение

Риби

Найчастіше представники цього знака приймають зраду на власний рахунок. Вони самокритичні і готові визнати факт зради, намагаючись знайти виправдання, що цього був. Самі ж зраджують рідко і залишаються відданими своїй другій половинці.


Фото: Unplash 

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top