“Засновано на ржачних подіях”: стартує показ комедії “Любов і Блогери”

Любов і Блогери

Конфлікт менталітетів та поколінь, професійні актори та зірки соцмереж на одному екрані: 20 січня у кінотеатрах країни стартує показ романтичної комедії “Любов і Блогери”. 

“Засновано на ржачних подіях” — саме такий слоган має фільм, герої якого показують людей та їх історії з реального життя. Вперше в українському кіно до акторського складу увійшли відомі блогери Instagram та популярні персонажі з ТіkТоk. 

Любов і Блогери

Головні ролі комедії зіграли провідні українські актори — Ольга Сумська, Назар Задніпровський та Вадим Новіцький. Появу в фільмі та ставлення до своєї героїні прокоментувала сама Ольга Сумська:

“Мені страшенно подобається моя героїня, Тамара Павлівна — я давно мріяла про таку класну, характерну роль. Женя ніби знав, про що я марила. Він зробив мені телефонний дзвінок, в якому прозвучала пропозиція зіграти таку яскраву героїню — звичайно, я погодилась із величезним задоволенням, не замислюючись ні на мить”.

Любов і Блогери

Також у комедії зіграли відомі українські блогери та артисти: Богдан Шелудяк, Анна Трінчер, Ксюша Манекен, Роман Свічкоренко, Анна Алхім, Вікторія Маремуха, Женя Білозеров та ін. 

“Це було досить ризиковано — зібрати на одному знімальному майданчику професійних акторів і блогерів. Але відбулася магія, всі одразу включилися в роботу, відчули один одного і у нас стався симбіоз талантів”, — розповів Євген Таллер, продюсер, співрежисер “Любов і Блогери”.

Любов і Блогери

Романтичну комедію було відзнято в рекордні терміни. Вже через півроку після зародження ідеї у продюсерів, фільм готовий до виходу на екрани: 

«З моменту ідеї до прем’єри пройшло всього 6 місяців, повірте для кіноіндустрії — це нереально швидко, — коментує продюсер фільму Володимир Остапчук. — Більше того, 4 чи 5 сценаристів та студій дивились на нас, як на скажених і казали «вам не вдасться», «це неможливо». Як бачите, ми таки скажені, і коли чогось реально хочеш — обов’язково вдасться»

Любов і Блогери

Окремої уваги заслуговує музичний супровід фільму. Саундтрек до стрічки звучатиме у виконанні знаменитої Вєрки Сєрдючки, а також у комедії можна буде почути пісні гурту The HARDKISS, KAZKA, Jerry Heil та інших.

Режисером стрічки став Дмитро Голумбевський, співрежисером — Євген Таллер, продюсерами — Євген Таллер та Володимир Остапчук, а сценарій був написаний Олексієм Приходько (франшиза «Скажене весілля»).


Фото: Ігор Губар

НАЧНИТЕ НАБОР И НАЖМИТЕ ВВОД ДЛЯ ПОИСКА

Top