Руслана презентувала музичний фільм «Різдвяний Сон»

Руслана презентувала музичний фільм «Різдвяний Сон» - 1 - изображение

На різдвяні свята 2022 року Руслана презентувала свій знаковий та довгоочікуваний музичний фільм «Різдвяний Сон». Скарбничка проектів «Різдво з Русланою», що були започатковані ще в середині 90-х і стали одним з беззаперечних символів новітньої української різдвяної традиції, поповнилася ще одним діамантом.

Прем’єра відбулася для багатотисячної аудиторії співачки на її соціальних сторінках, фільм дивились люди з різних країн світу.

Руслана презентувала музичний фільм «Різдвяний Сон» - 2 - изображение

“У Різдвяну ніч мені наснився сон, в якому я побачила Різдвяну Україну і себе – цей сюжет було покладено в основу фільму. Цей фільм – це ескіз моєї мрії. Наше Різдво – це відповідь на питання, хто ми, звідки прийшли і куди йдемо…”, – коментує співачка Руслана.

У фільмі яскравий перетин багатьох ліній, сюжетів, естетик та сенсів. Явне та сон. Таємниця та розповідь. Сучасність та традиція. Колискова та Коляда.

Руслана презентувала музичний фільм «Різдвяний Сон» - 3 - изображение

“Кажуть, споглядаючи у дзеркало, у відображенні явного не побачиш таємного. Та це не означає, що його нема. Треба лише зазирнути у своє серце. Спитати у Бога Предвічного. Згадати на Роду написане. Почути Душею заспіване. І твій сон розповість істинне, правдиве, автентичне – те, чого не видно наяву…”, – розповіла Руслана.

У головних ролях фільму –  співачка-колядник, оточена друзями, простими українцями, що відгукнулися на заклик Руслани взяти участь в зйомках фільму, прийти на Софійську площу, поділитись тим, як вони святкують Різдво та разом заколядувати. Спонсором показу виступив всесвітньо відомий український бренд, який вже не вперше підтримує Різдвяні проекти Руслани,  компанія Nemiroff. Звучання різдвяних пісень прикрасили автентичною красою та вишуканістю партії у виконанні близьких друзів Руслани – всесвітньо відомого українського скрипаля Василя Попадюка та віртуозного цимбаліста-мультиінструменталіста Андрія Войчука.

Руслана презентувала музичний фільм «Різдвяний Сон» - 4 - изображение

Співачка Руслана так прокоментувала коляди, які вона заспівала у фільмі, і з кожною з яких у неї пов’язана особлива історія:

«Це перш за все «Тиха Ніч», одна з моїх перших коляд,  з якою я перемогла у 1996 році на Слов’янському Базарі. Це – «Утішмося», версія одної з найпопулярніших давньоєвропейських коляд «God Rest Ye Merry Gentlemen» з українською лірикою легендарного Богдана Стельмаха.  Це «Різдвяний Плєс», гуцульська коляда, яку ми віднайшли високо в горах, і не втомлюємося створювати нові версії за її лейтмотивом. Це – «Нова Радість», у трактовці мого великого друга і однодумця, Василя Кондратюка, який з небес спостерігає за нашими різдвяними приготуваннями і святом, яке він дуже любив. І, звичайно, «Добрий вечір», коляда, без якої я не уявляю Українського Різдва! Всі ці колядки я виконувала багато разів. Але цьогоріч вони зазвучать по-новому – у стилі моєї Колискової. Я створювала аранжування власноруч в новому для себе стилі та образі

Вихід Різдвяного фільму Руслани викликав бурхливу підтримку та шквал схвальних відгуків від шанувальників співачки не лише з України, але й з-за її меж!

Руслана презентувала музичний фільм «Різдвяний Сон» - 5 - изображение


Текст: Master Management 360

Фото: Євген Мальчик


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top