Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту

Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 1 - изображение

До Дня Захисту дітей у національний лікарні ОХМАТДИТ в Києві співачка Тіна Кароль  і куратор благодійного проекту Здійсни мрію Лідія Таран та цілий десант чарівників втілили мрію 4-річного онкохворого Романа Навроцького і всіх-всіх маленьких пацієнтів.

         Хлопчику презентували реальний електрокар – Супермобіль, точно такий, як він зобразив на своєму малюнку – червоний зі спортивними формами і чудернацькою жовтою зіркою, а ще – міні-версію машини, яку Рома забрав додому і буде їздити на ній по вулицях.

Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 2 - изображение

         Подивитися на незвичну машину та здійснення мрії прийшли багато дітей з батьками, медпрацівниками з усіх корпусів Охматдиту.

         Тіну Кароль зворушила мрія Ромчика, і вона не змогла пропустити її здійснення: «Мрія Ромчика допомогла тисячам маленьким пацієнтам ОХМАТДИТУ!  Цей супермобіль  – справжній просторий екологічний електрокар. Він буде возити маленьких пацієнтів у важливих справах на уроки в Школу Супергероїв , на процедури, лікування, зустрічі. А ще він має магічну силу, дарує радість, посмішки і надихає одужувати швидше. Ми віримо, що всі дітки, які будуть кататися у Чарівному автомобілі знайдуть свою мрію і стануть щасливішими та швидше одужають».

         Протягом двох місяців тисячі дорослих і дітей робили все можливе, аби оживити малюнок хлопчика і створити справжній Супермобіль за ескізом Романа. Аби зібрати необхідну суму на придбання машини до здійснення мрії приєдналися інвестори мережі ресторанів Pesto Cafe – Дмитро Погребицький та Сергій Олексієнко. Вони запустили у своїх ресторанах благодійну акцію, і в квітні, травні цього року 5 гривень з кожної піци та всі гроші від придбання акційних наліпок йшли на здійснення мрії.

Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 3 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 4 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 5 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 6 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 7 - изображение

         Завдяки цьому вдалося зібрати необхідну суму –  близько 470 000 гривень. Акцію підтримували і зірки 1+1 медіа, які розповідали про Ромчика та проводили Уроки мрій у кафе по суботах. Це і Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Неля Шовкопляс, Саша Лобода, Ігор Циганик, а також відома блогерка та співачка Jerry Heil, співак Нікіта Ломакін, піаніст Євгеній Хмара  та інші

         За лаштунками залишився великий процес перевтілення і тюнінгу жовтого електричного мінівену французького автомобільного бренду на червоний супермобіль нової української марки – з логотипомавторської зірки Роми.. Над цим працювала ціла команда декораторів та автомеханіків.

         Коли Ромчик вперше побачив Супермобіль – свій малюнок, який ожив – не міг стримати емоції – бігав навколо нього і щосили вигукував «моя червона машинка»! У свій перший рейс разом із маленьким мрійником та його кумиром – Тіною Кароль автомобіль вирушив у супроводі поліцейської машини з сиренами

Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 8 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 9 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 10 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 11 - изображение

         А коли Ромчик побачив власну міні версію авта – проїхав у ньому десяток кіл навколо лікарняних корпусів. На цьому авто хлопчик буде їздити на Хмельниччині біля дому і не тільки. Воно – один в один – як на малюнку. Для серйозності моменту, – поліцейські вручили хлопчику символічне водійське посвідчення на згадку. Тепер він – справжній автомобіліст.

         Мама Ромчика, Олена, у захваті. Після лікарняних буднів її син аж світиться від щастя: «Ви тільки гляньте. Він з машини не злазить взагалі. Таким щасливим я його вже давно не бачила! Він усміхається»

         Свою мрію Ромчик намалював для арт-марафону #моядитячамрія восени у Львові, коли там проходив лікування від раку крові. Тоді до нього завітала команда проекту Здійсни мрію і арт-фея Аня Ломакіна.

Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 12 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 13 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 14 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 15 - изображение Тіна Кароль: Мрія Роми про супермобіль здійснила мрію всіх маленьких пацієнтів Охматдиту - 16 - изображение

         Національна лікарня Охматдит, де перебувають діти з усієї України,  вже десятки років чекає на комфортний автомобіль для організації необхідних переїздів дітей, зокрема, обладнаний для перевезення дітей на інвалідних візках. Особливо в негоду і в холодний час ця проблема гостро відчувалася.  І ніхто досі не міг допомогти – придбати або подарувати машину.

         А мрія Роми зробила неможливе можливим  всього за два місяці, об’єднавши разом з командою благодійного фонду Ти не один 1+1 медіа  багатьох добрих людей навколо цієї важливої мети ! Тепер Супермобіль успішно працює в лікарні.

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top