Валентина Хамайко: «Маю не лише дітей, але і своїх глядачів»

Валентина Хамайко: «Маю не лише дітей, але і своїх глядачів» - 1 - изображение

Валентина Хамайко, ведуча «Сніданок Вихідний» на 1+1, дружина та мама чотирьох дітей, у прямому ефірі з Woman розповіла про підготовку до нового року, своє хобі та роботу зі співведучим Олександром Поповим.

Валентино, розкажіть, чи вже прикрасили оселю та підготувались до зустрічі 2021?

Торік я не прикрашала будинок, тому що діти були маленькі і у нас тільки з’явилась собака. Торік у мене був скромний варіант у вигляді композиції на столі, але цього року я відірвалась по повній – прикрасила кожний куточок будинку. Оскільки ми живемо за містом, то є доступ до опалих гілок живої хвої.

Єдине – не хочу квапити події до нового року. На грудень припадають дитячі свята в школі та дуже багато справ, які потрібно завершити. До того ж, після появи третьої дитини, доньки Мирослави, святкування нового року в нашій сім’ї кардинально змінилося. Вона народилась 31 грудня, тому тепер у цей день із самого ранку робимо акцент на дні народженні Мирослави, а новий рік відійшов на другий план.

Валентина Хамайко: «Маю не лише дітей, але і своїх глядачів» - 2 - изображение

Про що мріють діти перед святами?

Я завжди кажу дітям, що все реально, і пропоную їм малювати свої мрії. Два роки тому я сама взяла участь у челенджі #моядитячамрія від проєкту «Здісни мрію», де зобразила себе гімнасткою. У дитинстві мені дуже хотілось займатися гімнастикою, але не судилося. Я все ж таки вірю, що мрії потім реалізуються. І тепер гімнасткою займаюсь не я, а моя донька Мирослава, а я радію і ходжу на її тренування та змагання. Хочу, щоб всі мріяли, бо це прекрасно  і з цих ідей народжується щось прекрасне і нове . Мрійте і питайте про мрії у своїх дітей. Нехай їх фантазія буде безмежною , а крила будуть такими великими, щоб до небес їх мрії і думки доносились.

У нас був випадок, коли старша донька Соломія дуже хотіла собаку і намалювала її, навчаючись ще у першому класі, а через 3-4 роки у нас таки з’явився пес. Якось я випадково знайшла дитячий малюнок Соломії і була вражена тим, що він повністю збігся з реальністю.

До речі, цього року у нас було поповнення – народилось чотири цуценята. Це було дуже емоційно. Коли їм виповнилося два місяці, вони стали неймовірно активними, і ми зрозуміли, що настав час шукати їм родини. До речі, одного із цуценят забрала до себе у приватний будинок наша глядачка Катерина.

Взагалі моїм дітям не бракує спілкування з тваринами, адже у нас є власна ферма. Якщо раніше вона була невелика, то цього року розрослася. Карантин дуже стимулював нас мати альтернативний прибуток і збільшувати ферму. Зараз у нас є курочки, телята, кози, корови.

Ви своїм прикладом повністю руйнуєте міф, що неможливо поєднати успішну кар’єру та бути мамою чотирьох дітей. У чому полягає ваш секрет?

Коли поверталась на роботу після декрету, я собі дуже чітко сформулювала мету: хочу працювати там, де зможу і розвиватись, і мати достатньо часу для сім’ї. На цьому етапі життя мене все влаштовує. Напевно, мій секрет у тому, що я вмію балансувати. Найважливіше – знати, що вам потрібно, і прямувати до цього.

Валентина Хамайко: «Маю не лише дітей, але і своїх глядачів» - 3 - изображение

На вашому YouTubeканалі «Рецепти життя» ви готуєте різні страви. Це робота чи скоріш хобі?

Це виключно хобі. Я знайшла мамин записник із рецептами. Він вже потріпаний, але дуже цінний і душевний. Я зрозуміла, що потрібно робити відеощоденник, який колись зможуть перегляну діти і згадати, як ми разом щось готували. Не знаю, як буде розвиватись далі мій канал, але зараз це сімейний журнал з рецептами, а також із корисними порадами. Я хотіла зробити акцент на нашому справжньому житті, такому, як воно є, без прикрас.

Але в мене є і книга «Солодка неділя» та відеорецепти однойменної рубрики на YouTube Сніданок з 1+1. Книжок залишилось небагато –  і вони можуть стати найкращим новорічним подарунком для ваших друзів та близьких.

«Сніданок Вихідний» ви ведете разом із Олександром Поповим. Чи спілкуєтесь поза кадром?

Звичайно, ми можемо поговорити по телефону або разом випити каву. Мої діти обожнюють Сашу: як тільки бачать його, одразу наліплюються та розтягують у різні кутки. Коли Саша приїжджає у гості, це завжди легке, спокійне та приємне спілкування. Я пам’ятаю, як познайомилась із ним вперше на трактах, і мене відразу привабила його легкість і спонтанність. Радію від розуміння, що такий напарник може підтримати, відгукнутися та допомогти в потрібний момент.

Робота на «Сніданку» дарує мені емоції, додає барв у життя та змушує бути завжди в тонусі. Я пам’ятаю, що маю не лише дітей, але і своїх глядачів.


Текст: Наталія Філон


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top