Новорічні подарунки: українські артисти поділились, що люблять більше, дарувати чи отримувати?

Новорічні подарунки: українські артисти поділились, що люблять більше, дарувати чи отримувати? - 1 - изображение

Новорічні свята – це не тільки унікальна нагода провести як можна більше часу з рідними, але і можливість проявити свій креатив та втілити найбожевільніші ідеї у подарунки. Українські артисти розповіли, що люблять більше дарувати чи приймати подарунки, вкладати у сюрпризи емоцію та креатив або обирати матеріальний подарунок.

АРТЕМ ПИВОВАРОВ 

Новорічні подарунки: українські артисти поділились, що люблять більше, дарувати чи отримувати? - 2 - изображение

Особисто для мене новорічні свята і сам Новий рік завжди були набагато ближчими, ніж навіть день мого народження. Люблю більше дарувати подарунки, ніж отримувати їх. Я так вихований. Вважаю, що чим більше ти віддаси, тим більше отримаєш в цьому житті, а можливо, і в наступному в тому числі. Мені завжди було приємно спостерігати за реакцією моїх близьких. Зараз, вже в більш дорослому віці, я можу їм подарувати матеріальні речі, про які вони давно мріяли, і бачити їхню щиру радість для мене набагато приємніше, ніж коли я можу отримати щось для себе. Протягом багатьох років мої батьки жили для мене і робили все для мене, прагнули, щоб я жив у достатку. Я родом з простої сім’ї. Щиро радію спостерігаючи щасливі обличчя моїх близьких людей.

У новорічному святі є магія. З Новим роком пов’язані тільки найкращі спогади, які асоціюються в першу чергу з моєю родиною та близькими мені людьми. 

NAVKA

Новорічні подарунки: українські артисти поділились, що люблять більше, дарувати чи отримувати? - 3 - изображение

Звісно, я люблю більше дарувати подарунки, тому що я отримую багато енергії, коли роблю добро. Просто неймовірні почуття, бачити, як людина тішиться, коли я вгадала з вибором сюрпризу. Особисто я люблю отримувати подарунки, які несуть у собі певну емоцію та ідею. З приводу, матеріального, мені дуже важно підібрати подарунок, тому що всі необхідні мені речі, я стараюсь купувати одразу сама. Але якщо хтось захоче подарувати мені машину, з радістю прийму (сміється). В свою чергу, я в цьому році подарувала всім святковий трек та кліп “Стати Святим Миколаєм”. 

YATSUTA

Новорічні подарунки: українські артисти поділились, що люблять більше, дарувати чи отримувати? - 4 - изображение

Новий Рік – це моє улюблене свято, я обожнюю вибирати і купувати подарунки, завжди відношусь до цього питання з душею. В цьому році я вже придумала, що я буду дарувати рідним, але ще не встигла все купити. При цьому я люблю отримувати сюрпризи і ніколи не приховую чого б мені хотілося, для того щоб полегшити людям життя.

VAHA

Новорічні подарунки: українські артисти поділились, що люблять більше, дарувати чи отримувати? - 5 - изображение

Як і всі люди, я люблю отримувати подарунки, але також отримую неймовірне задоволення, коли дарую їх комусь. Як чоловіку, мені іноді складно вибрати подарунок своїм близьким, тому що я завжди намагаюсь підготувати щось з особливою асоціацією до людини, для мене це дуже цінний вибір. За два-три місяці до свят я завжди думаю, що кому потрібно з мого оточення, я люблю здійснювати мрії, а не просто дарувати щось банальне.

Роман Скорпіон

Новорічні подарунки: українські артисти поділились, що люблять більше, дарувати чи отримувати? - 6 - изображение

Я радий всім подарункам, які отримую, адже для мене головне це увага! Сам підходжу до вибору подарунків творчо. Намагаюся знаходити те, що потрібно, і бути уважним до моїх рідних, вловлювати в розмовах, що їм цікаво, дізнаватися, про що вони мріють, і виконувати їх мрії. Мені завжди приємно спостерігати за реакцією моїх близьких. Особисто я люблю коли мені дарують цікаву літературу, також дуже люблю сюрпризи, тому і сам стараюсь їх робити. 


Фото: прес-служба

Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top