Ніч із королевою: Оля Полякова заспіває в Osocor Residence

Ніч із королевою: Оля Полякова заспіває в Osocor Residence - 1 - изображение

Зустріти 2021-й у казці й чарівному настрої пропонує Osocor Winter Village. 31 грудня тут влаштують гуляння просто неба в стилі улюбленої поттеріани, на яких гості зможуть досхочу кататися на ковзанах льодовою ареною.

Із 5 грудня в Osocor Residence панує справжня магія, адже організатори перенесли сюди містечко Хогсмід разом із його мешканцями-чарівниками. Новорічної ночі ці чари помножаться на два, а гостей резиденції чекатимуть незабутні емоції, надзвичайно насичена програма просто неба та здійснення бажань.

Дивіться самі: 31 грудня Osocor Winter Village порадує всіма незмінними й улюбленими мільйонами атрибутами Нового року й Різдва. Це і святкова ялинка, й ілюмінація казкового міста, і велика льодова арена, і фуд-корти й вуличні бари з тематичними смаколиками, і яскравий салют.

На додачу родзинка й окраса новорічного свята: циркове шоу на льоду «ЧАРОСВІТ», аналогів якому в Україні просто немає. 31 грудня на льодову арену вийдуть кращі фігуристи і спортсмени світу з колективу Saveliev Grand. Раніше цим артистам аплодували в десятках країн світу. А новорічної ночі вони даруватимуть чари киянам.

Не менш грандіозним та вражаючим буде музична програма свята. Хедлайнером гулянь із присмаком магії стане Оля Полякова — Королева ночі української сцени. Окрім відомих хітів поп-діви, потанцювати можна буде і під запальні діджейські сети.

Новий рік на льоду в магічній атмосфері Хогсміду — саме те, що потрібно, аби всією сім’єю зустріти новий 2021-й дивовижно. Зустрінемося в казці 31 грудня!

Подія на Faсebook

Квитки


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top