Шоу, яке збирає аншлаги: видовищне та відверте вар’єте «Рояль» повертається

Шоу, яке збирає аншлаги: видовищне та відверте вар’єте «Рояль» повертається - 1 - изображение

Видовищне та відверте вар’єте-шоу «Рояль», що підкорило серця декількох тисяч глядачів, повертається на сцену столичного Caribbean Club Concert Hall. Перші покази після карантиної перерви відбудуться 14, 21 та 28 серпня.

Caribbean Club представляє в Києві мистецтво вар’єте, яке з’явилось в Парижі і вже 100 років популярне у всьому світі:

«Ми на один вечір запрошуємо глядачів на побачення з Парижем! Комфортна атмосфера, напівтемрява, зручне крісло, келих ароматного вина та звабливе шоу у кращих традиціях. Тут ви не побачите вульгарних постановок. Легкий еротизм перформансу та витончена сексуальність не залишать байдужим нікого», – розповідають організатори шоу.

Вар’єте-шоу «Рояль» складається з музичних та відвертих перформансів. Оригінальне аранжування, яскраві костюми, жива музика та звабливі танцівниці – ось на цьому моменті вже можна купувати квитки!

Лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка поділився своїми враженнями після перегляду шоу: «Ще в давньому холодному Парижі я колись мріяв, щоб у Києві також з’явилось справжнє кабаре. І ось «Рояль» – це дійсно прекрасне кабаре. І наша публіка вже знає формат та активно відвідує бурлеск-шоу. У залі я бачив людей, що люблять і розуміють цей легкий жанр. Але тут присутні важливі речі – відвертість, теплота, щирість та, безумовно, яскраві емоції!».

Музичним продюсером шоу виступив знаний український музикант та композитор Олексій Боголюбов. Відомі мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання. 

Хореографами-постановниками шоу стали українські танцівниці, учасниці проєктів «Танцюю для тебе» та «Танці з зірками» – Анна Паламарчук, Катерина Тришина та Світлана Черниш. Режисери досягли своєї цілі та довели, що за Кабаре не обов’язково їхати до Франції – вони створили маленький Париж у центрі Києва.

Шоу зібрало більше 20 аншлагів поспіль та підкорило серця тисяч глядачів. Тепер ваша черга насолодитися мистецтвом вар’єте! 

Медіа-партнери шоу –  Ретро FM, Playboy та What’s On.

Придбати квитки на вар’єте «Рояль» можна на сайті.

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top