Lady Boss Club з ініціативою заснування Дня Жінки-Підприємиці

Lady Boss Club з ініціативою заснування Дня Жінки-Підприємиці - 1 - изображение

Жінка-підприємиця: який образ у вас виникає? Чим вона займається? Скільки їх у вашому оточенні?

Дуже часто ми відвідуємо улюблений ресторан, кав’ярню, магазин, салон краси або страхову компанію, і не знаємо про те, що цей бізнес будує жінка. У сучасних реаліях, жінки-підприємиці давно розвіяли міфи про жіночі і не жіночих ніши, та успішно розвивають найрізноманітніші підприємства – медичні клініки, поліграфії, СТО та шиномонтажі, володіють найрізноманітнішими виробництвами.⠀

За даними opendata, останні 5 років відсоток жінок, які починають власну справу в Україні, зростає. Навесні 2020 року було зареєстровано 851 000 підприємниць, а це – 45% від загальних 1,8 млн ФОП країни. При цьому, ФОПів чоловіків більше лише на 127 тисяч.

Lady Boss Club з ініціативою заснування Дня Жінки-Підприємиці - 2 - изображение

І це лише статистика відносто физичниз осіб-підприємців. Так на сьогодні в Україні понад 14 млн. жінок працюють та володіють бізнесом. У 2020 році жінки займають 57,49 % керівних посад на підприємствах України.

Таким чином ви розумієте, що жінок, які будують бізнес дуже багато! Але вони не тільки будують бізнес та розвівають компанії, в яких працюють! Найчастіше вони ще й дружини, мами – на них тримається сімейне вогнище, а значить на їх плечі лягає більшість домашніх та сімейних обов’язків.

Lady Boss Club з ініціативою заснування Дня Жінки-Підприємиці - 3 - изображение

Тому, що саме жінка в першу чергу про затишок, турботу, атмосферу та настрій. Незалежно від того, займається вона бізнесом чи ні.

Lady Boss Club – це закритий бізнес-клуб для жінок-підприємиць, незалежно від напрямку діяльності, маштабу та обороту бізнесу.

За три роки діяльності клубу, ми зустрілися з тисячами жінок бізнесу та переконалися, що історія кожної – унікальна, наповнена викликами, злетами та падіннями, досить часто більше «всупер» ніж «за допомогою».

Lady Boss Club з ініціативою заснування Дня Жінки-Підприємиці - 4 - изображение

Ми віримо, що кожна жінка-підприємиця заслуговує пошани за свою кропітку працю та внесок у розвиток нашої держави та бізнес-сектору.

Саме тому, ми ініціюємо кампанію щодо впровадження Дня української жінки-підприємиці, який пропонуємо відзначати щороку 22 вересня.

Lady Boss Club з ініціативою заснування Дня Жінки-Підприємиці - 5 - изображение

Ми прагнемо створити окремий день, щоб вшанувати спадщину і внесок у розвиток економіки працюючих жінок та власниць бізнесу в Україні.

Для впровадження ініціативи ми створили Петицію до Президента України та наразі збираємо підписи, щоб 22 вересня визначити Днем Жінки-Підприємиці!

Lady Boss Club з ініціативою заснування Дня Жінки-Підприємиці - 6 - изображение

Кожен голос, кожен підпис петиції – це можливість виразити підтримку та наповнити натхненням усіх сучасних бізнес-леді – ваших подруг, колег, дружин, сестер та доньок.

Долучайтесь! Разом – ми зможемо втілити Ініціативу у реальнісь!

Підписати Петицію ви можете за посиланням.


Фото: Игорь Хобта

 


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top