Каріна Лірчук: «У школі мене часто принижували через «дивний» одяг»

Каріна Лірчук: «У школі мене часто принижували через «дивний» одяг» - 1 - изображение

Каріна Лірчук, яка вражає соціальні мережі світлинами в стилі ретро, в інтерв’ю для Woman Magazine розповіла, як почалася ї любов до вантажного шопінгу, людей і особистостей, які її надихають, та про те, як одягнутися унікально й недорого.

Каріно,  розкажіть, як почалася ваша любов до стилю ретро? Чим саме він вас приваблює?

Через кіно. Ще в 10 років я обожнювала Тіма Бартона, ця любов залишила я зі мною і досі. Для мене одяг – це мистецтво. Я не можу назвати свій блог «Fashion», тому що всі мої фото образів завжди переходять в жанр “Art”! 

Каріна Лірчук: «У школі мене часто принижували через «дивний» одяг» - 2 - изображение

А де ви знаходити вантажні речі? Чи набагато дорожче вони коштують, ніж «звичайні»?

А це секрет. Вінтажні речі мене цікавили з 13 років, тому свій довгий річний десятидосвід я залишаю таємницею. Взагалі, цей одяг мене знаходить сам! Дуже часто, мої підписники самі присилають мені вінтажні речі, також часто дарують друзі.

Зараз в моєму гардеробі 50% речей з секонд-хендів, зараз це модно називати «вінтаж» а інша половина – це дорогий одяг, який присилають мені бренди з усього світу.
Справжній вінтажний одяг можна купити за копійки або за великі гроші – все залежить від того, де шукати. Моя подруга, якось подарувала мені сумку 50-х років, яку купила за 60 гривень! А це вже музейний експонат!

Звідки ви черпаєте натхнення для створення нових образів? Хто і що вас надихає?

Кіно і музика. Стиль я завжди беру від актрис, кожне фото має нести ідею до людей. Ідеї, сценарії для фото я завжди беру з відео кліпів, наприклад Lana Del Rey, Elvis Presley, Depeche Mode або Marilyn Manson.
Я змінюю епохи кожного дня! Сьогодні – стиль 50-х, завтра це нуар 40-х, через тиждень я виглядаю, як рокер з 70-х – мене надихає історія кожної епохи. Ти не можеш бути стильною людиною, якщо не знаєш історії моди!

Каріна Лірчук: «У школі мене часто принижували через «дивний» одяг» - 3 - изображение

Можливо, у вас є якість раритетні речі, чим з вашої колекції найбільше пишаєтеся?

Напевно це моя міні-колекція ретро сумок, починаючи від 40-х і до 80-х. А також капелюх 40-х років українського виробництва – подарунок подруги на день народження.

Ви завжди одягаєтесь у стилі ретро, чи в вашому житті є місце і для іншого одягу?

В мене був період, коли я два роки не мала джинсів, просто їх не носила! Для мене це був виклик, челенж – одягатися жіночно та унікально. Зараз я ношу джинси, адже ретро це не лише корсети і блузи. Максимально спортивний стиль для мене – це джинси з високою талією та легка біла сорочка з балетками. Так одягалися Мерелін Монро, Джейн Біркін, Одрі Хепберн.
Українці мають зрозуміти, що спортивний і зручний стиль це не лише старі спортивки та кофта з плямами!

Чи доводилося зіштовхуватися з критикою вашого зовнішнього вигляду чи неприємними висловлюваннями в соціальних мережах?

Дуже дивно, але в мене практично немає хейтерів! Моя аудиторія дуже любляча! За останні 7 років не можу пригадати нічого поганого. Проте в школі – я була аутсайдером, мене часто принижували через «дивний» одяг. Потім мої однокласники виросли і почапочали самі ж так одягатися.

У вашому блозі зазначається «Навчу вінтажному шопінгу». Розкажіть, будь ласка, детальніше, як ви це робите – даєте поради в Інстаграм чи працюєте стилістом?

В блозі головне завдання – показати альтернативу сучасній типовій моді з мас-маркету. На прикладі своїх образів, я показую що сукня з 90-х років за 100 гривень може виглядати розкішно!
Стилістом я не працюю, але починаю задумуватися над цим. Життя постійно мені дає знаки, що варто над цим замислитися!

Каріна Лірчук: «У школі мене часто принижували через «дивний» одяг» - 4 - изображение

Каріно, а чим ще ви захоплюєтеся, як полюбляєте проводити вільний час?

Я стараюся вести Інстаграм, два ютюб-канали, та віднедавна я закохалася в Тік Ток –цю платформу вважаю найкращим місцем для творчості 2020-2021 років. Тому я стараюся весь свій час приділяти цьому!

Блогосфера – це єдине, що мене зацікавило, як хоббі, ще з 13 років. В дитинстві я спробувала безліч занять, але до всього була апатія. Проте, коли я взяла в руки камеру відкрився новий світ можливостей! 

У вас є мрія або мета, чого б ви хотіли досягти, наприклад, у найближчі 5 років? Що у вашому розумінні щастя, чи вважаєте ви себе щасливою людиною?

Останні 1,5 роки я працювала в офісі з 9 до 18 години – це було дуже тяжко. Тому якщо за 5 років, я не повернуся в офіс і зможу себе забезпечувати лише блогом – я буду щаслива! Адже щастя в дрібницях.
Головна ціль на найближчі 5 років – розвивати свій блог, працювати в сфері стилю та пожити місяць в Парижі. А далі, життя покаже.


Автор: Тетяна Зайцева

Фото: особистий архів


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top