SLAVA UKRAINI ВІД LEM НА TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY

SLAVA UKRAINI ВІД LEM НА TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY - 1 - изображение
В рамках
Tbilisi International Fashion Day грузинський бренд LEM презентував свою нову колекцію. Вона створена на підтримку України і всього народу країни. Лейбл став улюбленцем прихильників моди в Україні, бо неодноразово приймав участь в Ukrainian Fashion Week. Саме тому дизайнер Фрідон Нігуріані на знак солідарності та вдячності створив лінійку SLAVA UKRAINI, яка й була показана в Тбілісі.

SLAVA UKRAINI ВІД LEM НА TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY - 2 - изображение

грузинський бренд LEM презентував свою нову колекцію присвячену Україні

У показі брали участь декілька українських моделей, які здолали непростий шлях з Києва до грузинської столиці спеціально для показу LEM. Для макіяжу були використані традиційні кольори українського прапору – жовтий і блакитний. Зокрема, у когось майорів стяг на щоках, у когось ця комбінація прикрашала віки. Як і завжди в роботах Фрідона, була помітна буйність фарб, але основними барвами колекції знову ж стали кольори українського степу та чистого неба.

SLAVA UKRAINI ВІД LEM НА TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY - 3 - изображение

Для макіяжу були використані традиційні кольори українського прапору

Серед багатьох образів виділявся вихід двох моделей, одягнених у сукні кольорів прапору України та Грузії, як знак того, що народ Сакартвело висловлює свою підтримку і готовий стояти поряд. Музика для шоу теж була обрана з думкою про Україну – ремікс відомої пісні культового гурту Океан Ельзи «Без бою» – невмираючий хіт.

SLAVA UKRAINI ВІД LEM НА TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY - 4 - изображение

Моделі одягнені у сукні кольорів прапору України та Грузії

В одязі нової колекції використовувалась техніка печворк, подіум сяяв від великої кількості пайеток та глітеру. А ще він дзвенів, коли проходились моделі, вдягнуті у вироби, прикрашені ланцюгами, що символізували міцний дух та незламність українських людей.

SLAVA UKRAINI ВІД LEM НА TBILISI INTERNATIONAL FASHION DAY - 5 - изображение

Частина одягу була прикрашена ланцюгами

Фото: FashionOfficeUa


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку

Top